Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Reserva el Cairo

Kolumbia - Zona Cafetera

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Uroczy hotel zlokalizowany ok. 4 km od Salento, jest idealnym miejscem wypadowym do najróżniejszych wycieczek. Przestronne, jasne pokoje (jest ich tylko 7) wyposażono w neutralne meble. Przy każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i balkon z widokiem na ogród lub góry. Na terenie obiektu udostępniono bezpłatne Wi-Fi. Na miejscu jest restauracja, która serwuje pyszne dania wykorzystując lokalne, świeże produkty.

Hotel oferuje wiele opcji na spędzenie wolnego czasu. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich, wybranie się na trekking po okolicy, na przejażdżkę konną, wycieczkę na plantację kawy, obserwację ptaków czy lot paralotnią. Ogromnym atutem tego miejsca jest bezpośredni dostęp do 40 hektarowego, prywatnego rezerwatu w którym znajdują się piesze szlaki, wodospad i naturalny basen.Dlaczego polecamy

  • Świetnie zlokalizowany hotel przy prywatnym rezerwacie, niedaleko Solento
  • Idealna baza wypadowa do zwiedzania okolicy
  • Ciekawa oferta dodatkowych aktywności – wycieczki rowerowe, na plantacje kawy, przejażdżki konne


Zwiń
Galeria

Butikowy hotelik położony niedaleko Salento, w bliskim sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Oferuje szereg ciekawych opcji na spędzenie wolnego czasu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolumbia - Kawa, Karaiby i Park Tayrona!

Od 11300 zł

Kolumbia - Bogota, Zona Cafetera, Medellin, Sierra Nevada de Santa Marta, Park Tayrona, Cartagena

Obmywana wodami Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego Kolumbia stanowi niezwykłą mozaikę krajobrazów i klimatów. W tym intrygującym kraju na podróżnika czekają niezliczone atrakcje: pełne uroku kolonialne miasta, tajemnicze lasy deszczowe Amazonii, niebosiężne szczyty Sierra Nevada, aromatyczna kawa w tradycyjnej fince w Zona Cafetera, a wreszcie – ocienione palmami, białe plaże, z jedną z największych raf koralowych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować