Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Finca La Jorara

Kolumbia - Sierra Nevada de Santa Marta

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Plantacja – hotel położony na północy Kolumbii, nad Morzem Karaibskim, w otoczeniu Parku Narodowego Tayrona. Lokalizacja hotelu jak i sam obiekt to mozaika kolorów łącząca w sobie urok pięknych klifów, dziewiczych plaż, nieskazitelnie białego piasku i egzotyki starych drzew i palm.
To co charakteryzuje ten hotel to z pewnością duży nacisk na ekologię, czego przykładem jest naturalny basen, zaprojektowany i wybudowany w skałach w cieniu rodzimych drzew, z krystaliczną wodą, zaledwie 80 metrów od Morza Karaibskiego. Rustykalne wnętrza i drewniane meble nadają hotelowi charakter kolumbijskiej dżungli.

W tym miejscu nie sposób się nudzić, poza zapierającymi dech w piersiach widokami, hotel ma w ofercie mnóstwo atrakcji takich jak: joga, plażowa piłka nożna, trekking, wspinaczki górskie, kolarstwo górskie. Można ponadto wziąć udział w kursie nurkowania, udać się na spacer po dżungli i odwiedzić rdzenne plemiona, wziąć udział w spływie po rzece, wędkować, czy wypożyczyć quad i wyruszyć na podbój wciąż odkrywanych i dzikich zakątków tego regionu Kolumbii. Kuchnia w tym hotelu z pewnością zadowoli każdego kto ceni sobie zdrową i ekologiczną żywność. Gospodarze serwują świetną kolumbijską kuchnię, wegetarianie również mogą liczyć na specjalne menu.Dlaczego polecamy

  • Położenie nad samym Morzem Karaibskim, niedaleko Parku Narodowego Tayrona
  • Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe
  • Wydrążony w skałach, naturalny basen z krystaliczną wodą
  • Bezpłatny dostęp do Wi-Fi


Zwiń
Galeria

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolumbia - Kawa, Karaiby i Park Tayrona!

Od 11300 zł

Kolumbia - Bogota, Zona Cafetera, Medellin, Sierra Nevada de Santa Marta, Park Tayrona, Cartagena

Obmywana wodami Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego Kolumbia stanowi niezwykłą mozaikę krajobrazów i klimatów. W tym intrygującym kraju na podróżnika czekają niezliczone atrakcje: pełne uroku kolonialne miasta, tajemnicze lasy deszczowe Amazonii, niebosiężne szczyty Sierra Nevada, aromatyczna kawa w tradycyjnej fince w Zona Cafetera, a wreszcie – ocienione palmami, białe plaże, z jedną z największych raf koralowych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować