Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Eurostars Marques De Villalta

Kolumbia – Cartagena

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Marques De Villalta to czterogwiazdkowy butikowy obiekt należący do europejskiej sieci hoteli Eurostars, otwarty pod koniec 2019 roku. Znajduje się na terenie Starego Miasta w Cartagenie, jednej z największych atrakcji w kraju, wpisanej na listę UNESCO. Międzynarodowe lotnisko położone jest 6 km od hotelu. Kolonialna posiadłość, zachowując swoją oryginalną architekturę oraz elementy wystroju, została przekształcona w luksusowy hotel. Centrum obiektu stanowi charakterystyczne patio; na dachu budynku mieści się basen z przestrzenią wypoczynkową oraz bar. W najbliższej okolicy znajdują się liczne knajpki, sklepiki i kluby, a najważniejsze atrakcje turystyczne położone są w odległości krótkiego spaceru. Hotelowa restauracja serwuje śniadania kontynentalne.

W obiekcie mieści się zaledwie 12 pokojów w kategoriach Deluxe i Superior oraz jeden pokój klasy Premium, z dużym balkonem wychodzącym na patio. Pokoje mają współczesny wystrój, jednak nawiązują do kolonialnego stylu budynku. Każdy z nich wyposażono w nowoczesną klimatyzację, zestawy do kawy i herbaty, sejf oraz minibar, natomiast w łazienkach znajdują się prysznice, suszarki oraz zestawy kosmetyków.

Strona hotelu: www.eurostarshotelcompany.com/EN/eurostars-marques-de-villalta.htmlDlaczego polecamy

  • Położenie w samym centrum Cartageny, bliskość atrakcji turystycznych i miejskich
  • Zabytkowy obiekt zachowujący kolonialny styl i architekturę, oferujący nowoczesny komfort


Minusy

  • Okna w pokojach wychodzą na patio lub wnętrze obiektu
Zwiń
Galeria

Butikowy hotelik położony w samym sercu zabytkowego centrum Cartageny. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka do raju – Rzeka Siedmiu Kolorów i relaks na Karaibach

Od 13900 zł

Kolumbia - Bogota, Cano Cristales, Cartagena, Isla Mucura

Zapraszamy na wakacje do Kolumbii! Wasz szlak poprowadzi przez energetyczną Bogotę i jej wąskie, historyczne uliczki, niedostępne rejony La Macarena oraz jeden z najwspanialszych pejzaży na całym świecie – to właśnie tutaj kolorowymi kaskadami spływa Cano Cristales, Rzeka Siedmiu Kolorów. Następne dni spędzicie zanurzeni w rytmach karaibskich dźwięków, spacerując pośród murów Cartageny i odpoczywając w cieniu palm na rajskiej Isla Mucura. Viva Colombia!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować