Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sentrim Amboseli Lodge

Kenia - Park Narodowy Amboseli

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obiekt, w którego stylistyce mieszają się lokalne wpływy afrykańskie i design safari. Znajduje się zaledwie 2,5 km od Parku Narodowego Amboseli. Zadbano w nim o świetną ofertę wypoczynkową. Do dyspozycji Gości oddano odkryty basen z tarasem i leżakami oraz miejsce do grillowania. Można także korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Na terenie obiektu znajduje się 60 typowych dla safari namiotów, w których zadbano o przestronne, klimatyczne wnętrza. W każdym z nich znajduje się minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz prywatna łazienka z suszarką i prysznicem. Niektóre z apartamentów dysponują bezpośrednim widokiem na Kilimandżaro.

Mieści się tu sklep z pamiątkami, restauracja, bar oraz gabinet masażu, w którym można zrelaksować się po intensywnym safari. Biuro informacji turystycznej działające w hotelu oferuje wycieczki z przewodnikiem, loty balonem, przejażdżki jeepem i wizyty w lokalnych wioskach.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja z widokiem na Kilimandżaro, w pobliżu Parku Narodowego Amboseli
  • Świetnie wyposażone i przepięknie zaaranżowane namioty w stylu safari
  • Bogata oferta świadczeń dodatkowych
  • Możliwość zorganizowania wycieczek po okolicy


Zwiń
Galeria

4* hotel, położony niemal u stóp góry Kilimandżaro, nieopodal pięknego parku narodowego, gwarantujący bogate zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować