Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lake Nakuru Lodge

Kenia - Lake Nakuru

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Lake Nakuru Lodge to obiekt składający się z domków rozmieszczonych wokół centralnie położonego basenu. Znajdują się w nich podstawowe udogodnienia, takie jak np. moskitiera czy suszarka. Każdy z domków jest wyposażony w łazienkę ze stałym dostępem do bieżącej wody. O wygodę Gości dba profesjonalna, uprzejma i gościnna obsługa.

Na terenie obiektu znajdują się restauracja i bar, serwujące świeże dania, zarówno lokalne, jak i międzynarodowe. Organizowane są dodatkowe aktywności, wśród których podglądanie ptaków z przyrodnikiem czy przejażdżki konne cieszą się największą popularnością.

Co ważne, management hotelu troszczy się o ekologię i ochronę środowiska, zachęcając do tego również Gości. To sprawia, że można naprawdę poczuć się częścią ekosystemu.DLACZEGO POLECAMY

  • Możliwość podziwiania niezapomnianego wschodu słońca nad sawanną
  • Gustowne pokoje urządzone w etnicznym stylu
  • Profesjonalna i uprzejma obsługa
  • Ekologia na najwyższym poziomie


Zwiń
Galeria

W samym sercu sawanny mieści się wygodny, 4* hotel, w którym można odpocząć po wrażeniach safari i nabrać sił na kolejne przygody.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kenia - Tropem Masajów

Od 16800 zł

Kenia - Nairobi, Masai Mara, Park Narodowy Jeziora Nakuru, Diani Beach

Stań oko w oko ze zwierzętami z Afrykańskiej Wielkiej Piątki! Zobacz taniec Masajów – ostatniego autentycznego afrykańskiego plemienia, które dotąd kultywuje swoje tradycje! Na koniec zakosztuj tropikalnego słońca na rajskich plażach! Wszystko to jest możliwe – zapraszamy na wakacje w Kenii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować