Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Cathedral Mountain

Kanada - Field

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Cathedral Mountain Lodge, położony w Parku Narodowym Yoho, stanowi bazę wypadową do odkrywania okolicy. Niedaleko – ok. dwadzieścia minut jazdy samochodem – znajdują się punkty wyjściowe na szczyty górskie Field i Wapta, wodospad Natural Bridge i jezioro Louise. Najbliższe większe miasteczko – Banff – jest oddalone od hotelu prawie 80 km na wschód. Na miejscu można skorzystać z takich atrakcji, jak lot helikopterem nad pasmem górskim, spływ po jeziorze Moraise, rafting na rzece Kicking Horse lub przejażdżka kajakiem po Moraine Lake (wypożyczenie kajaków jest bezpłatne dla Gości). Na śniadanie, popołudniową przekąskę i kolację warto wybrać się do hotelowej restauracji, która serwuje dania przygotowane ze świeżych lokalnych składników. Menu zmienia się regularnie, w zależności od dostępności sezonowych składników. Śniadania i przekąski wliczone są w cenę pobytu.

Hotel oferuje zakwaterowanie w komfortowych domkach, które podzielone są według standardu i wielkości: Premier Cabin, Premier Cabin w/Loft, Cathedral King Cabin, Cathedral Twin Cabin. Na wyposażeniu każdego z nich znajduje się kominek/piecyk, prywatny taras, łazienka z prysznicem i Wi-Fi. Domki urządzone są w kanadyjskim tradycyjnym stylu. W środku nie znajdziecie telewizji ani telefonów, by nie odwracać uwagi od piękna przyrody wokół.

Oficjalna strona hotelu: www.cathedralmountainlodge.com/Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w sercu gór – możliwość odpoczynku na łonie przyrody
  • Zakwaterowanie w przytulnych, drewnianych domkach urządzonych w tradycyjnym kanadyjskim stylu
  • Duży wybór dodatkowych atrakcji oferowanych przez hotel i pobliskie biura wycieczkowe, przejażdżki kajakiem po jeziorze Moraise w cenie


Zwiń
Galeria

3* wypoczynek w komfortowym górskim ośrodku położonym z dala od cywilizacji, w samym sercu Gór Skalistych.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kanada – Kolumbia Brytyjska i Góry Skaliste

Od 19600 zł

Kanada - Vancouver, Park Narodowy Jasper, Field i Park Narodowy Yoho, Park Narodowy Banff

Ośnieżone, poszarpane szczyty i szmaragdowe doliny, ostre jęzory lodowców i głęboka zieleń lasów, słońce przeglądające się w jeziorach i migoczące w wodospadach – Kanadyjskie Góry Skaliste to piękno, które na zawsze zostaje w pamięci, moc wrażeń i ekscytująca przygoda! Wybierzcie się w uszytą na miarę podróż do Kanady: przed Wami kosmopolityczny Vancouver, poszukiwanie wielorybów na Pacyfiku, ekscytująca podróż panoramicznym pociągiem oraz odkrywanie przyrodniczo-krajobrazowych perełek Kolumbii Brytyjskiej i Alberty – parków Jasper, Field i Banff!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować