Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Canadian Train

Kanada – Canada Train

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Canadian Train to elegancki, utrzymany w stylu sentymentalnych lat 50. pociąg, którym przemierzyć można trasy z Vancouver do Toronto i z Montrealu do Halifaxu. Odcinki podróży można dowolnie modyfikować. Do dyspozycji Gości pozostaje wagon z przeszkloną kopułą, przez którą obserwować można zapierające dech w piersi widoki oraz liczne atrakcje – koncerty na żywo i występy zaproszonych artystów, natomiast w wagonie przekształconym w salon udostępniono karty i gry planszowe. Goście mogą posilić się w wagonie restauracyjnym, w którym serwowane są wykwintne potrawy. Pasażerowie podróżujący w wagonach sypialnych w cenie biletu mają zawarte pełne wyżywienie, natomiast Goście w klasie ekonomicznej – prostsze przekąski. W pociągowym barze można delektować się winem lub mocniejszym drinkiem. Dostęp do sieci komórkowych jest bardzo ograniczony, na pokładzie nie ma też Wi-Fi. Goście mają do wyboru trzy opcje zakwaterowania. Klasa ekonomiczna jest najtańsza i najbardziej podstawowa, oferując wyłącznie miejsca do siedzenia. Kabina sypialna, w której pomieścić się może od 1 (kabina prywatna) do 4 pasażerów, gwarantuje wygodny nocleg na rozkładanych, piętrowych pryczach, dostęp do łazienki oraz wspólnego prysznica. Kabiny klasy Prestige wyposażone są w szerokie łózko, większą łazienkę, telewizor i większe niż w innych kabinach okno.Dlaczego polecamy

  • Wspaniała możliwość przemierzenia Gór Skalistych pociągiem z wagonem panoramicznym
  • Unikalny styl Kanady lat 50. XX wieku
  • Możliwość delektowania się poprawami przyrządzonymi przez wybitnego szefa kuchni


Zwiń
Galeria

Utrzymany w stylu klasycznej elegancji pociąg, oferujący przejazd i nocleg w komfortowych warunkach, oszałamiające widoki i świetną restaurację.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kanada – Kolumbia Brytyjska i Góry Skaliste

Od 19600 zł

Kanada - Vancouver, Park Narodowy Jasper, Field i Park Narodowy Yoho, Park Narodowy Banff

Ośnieżone, poszarpane szczyty i szmaragdowe doliny, ostre jęzory lodowców i głęboka zieleń lasów, słońce przeglądające się w jeziorach i migoczące w wodospadach – Kanadyjskie Góry Skaliste to piękno, które na zawsze zostaje w pamięci, moc wrażeń i ekscytująca przygoda! Wybierzcie się w uszytą na miarę podróż do Kanady: przed Wami kosmopolityczny Vancouver, poszukiwanie wielorybów na Pacyfiku, ekscytująca podróż panoramicznym pociągiem oraz odkrywanie przyrodniczo-krajobrazowych perełek Kolumbii Brytyjskiej i Alberty – parków Jasper, Field i Banff!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować