Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The One Resort

Kambodża - Koh Rong

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel The One Resort położony na wyspie Koh Rong, usytuowany jest przy samej plaży. Zapewnia wspaniałe widoki na morze, a miłośnicy nurkowania, snorkelingu czy wędkowania znajdą w jego okolicy idealne warunki do ich uprawiania.

Obiekt dysponuje dwudziestoma komfortowymi klimatyzowanymi bungalowami, mogącymi gościć od dwóch do czterech osób. Część z nich wyposażona jest dodatkowo w wypoczynkowy salon, a każdy posiada prywatną łazienkę oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Hotel posiada prywatną plażę oraz odkryty, oświetlony nocą basen. Dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas na placu zabaw. Goście spragnieni dodatkowego relaksu, mogą wypoczywać na jednym z imponujących hotelowych tarasów lub skorzystać z oferty masaży. Dla aktywnych przygotowano tu boiska do siatkówki plażowej. Tutejszy bar i restauracja oferują drinki, koktajle oraz szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej i europejskiej.Dlaczego polecamy

  • Prywatna plaża w tropikalnym otoczeniu i widoki na morze
  • Dostęp do aktywnych form wypoczynku w kontakcie z przyrodą
  • Odkryty basen


Zwiń
Galeria

Hotel z basenem położony na tropikalnej wyspie Koh Rong. Bungalowy z widokiem na morze lub ogród i prywatną plażą. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Bangkok, świątynie Angkoru i relaks na Koh Rong

Od 14 500 zł

Kambodża, Tajlandia - Bangkok, Siem Reap, Battambang, Phnom Penh, Koh Rong

Na początek Bangkok i jego nieprawdopodobny rozmach. Potem przeskok do majestatycznego Angkoru i idyllicznych wiosek na jeziorze Tonle Sap, rejs łodzią do Battambang i odkrywanie uroczych świątyń oraz wizyta w Phnom Penh, „perle Azji”. A na koniec podróży po Tajlandii i Kambodży – relaks na nieodkrytych, dziewiczych plażach Koh Rong!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować