Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Raffles Hotel Le Royal

Kambodża – Phnom Penh

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy luksusowy hotel usytuowany w rezydencji stylizowanej na kolonialną architekturę otwarto już w 1929 roku. Lokalizacja w sercu kambodżańskiej stolicy w pobliżu największych atrakcji miasta – idealna baza wypadowa na wycieczki do Pałacu Królewskiego, Srebrnej Pagody, nieopodal płynie piękna rzeka Mekong i znajdują się pełne lokalnego kolorytu rynki. W wystroju i architekturze rezydencji przeplatają się trzy style: Art Deco, kolonialny oraz tradycyjny khmerski.

W przestronnych, ekskluzywnych apartamentach do dyspozycji Gości pozostawiono: minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, prywatny balkon, zestaw kosmetyków, bezprzewodowy dostęp do Internetu, 42-calowy telewizor LCD z kanałami telewizji kablowej, codzienna porcja świeżych owoców egzotycznych. W obrębie hotelu Goście mogą korzystać z pięciu lokali gastronomicznych.

Ponadto w hotelu jest kompleks spa, gdzie oferuje się relaksujące pakiety zabiegów, nowoczesna siłownia, sauna, jacuzzi i punkt masażu. Goście mają do dyspozycji również dwa baseny, z czego jeden przeznaczony jest specjalnie dla dzieci.DLACZEGO POLECAMY

  • Najwyższy standard zakwaterowania w dobrym stylu, w miejscu, które idealnie łączy w sobie lokalne tradycje z dziedzictwem kolonializmu i europejskim szykiem. Znakomicie wyposażone apartamenty
  • Liczne udogodnienia gwarantujące pełen relaks jak hotelowe restauracje, kompleks spa lub basen
  • Bardzo dobra lokalizacja nieopodal największych atrakcji Phnom Penh m.in. Pałacu Królewskiego


Zwiń
Galeria

Zabytkowa kolonialna rezydencja z 1929 roku zlokalizowana w sercu Phnom Penh. Ulubiony hotel pisarzy, dziennikarzy i dyplomatów. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować