Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sun City Camp

Jordania - Wadi Rum

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obozowisko położone w sercu majestatycznej pustyni Wadi Rum, w której krajobrazie dominują góry i piasek. Goście znajdą tu spokój i wypoczną, rozkoszując się prostotą beduińskiego życia, z jego niezrównanym urokiem i pięknem. W Sun City Camp skorzystać można z wielu atrakcji: wybrać się na przejażdżkę jeepem lub na wielbłądzie, przelecieć się balonem, spędzić noc na obserwacji gwiazd, wędrować lub uprawiać wspinaczkę.

Wybierać można między tradycyjnymi namiotami beduińskimi z panoramicznym widokiem na góry, namiotami królewskimi, rodzinnymi czy wyjątkowymi namiotami w kształcie marsjańskich kopuł. W każdym z nich znajduje się ponadto łazienka z wanną lub prysznicem. Obozowisko mieści także duży namiot recepcyjny z Wi-Fi oraz jadalnią, w której w formie bufetu serwowane są świeżo przyrządzone posiłki.

Oficjalna strona hotelu: www.suncitycamp.com/Dlaczego polecamy

  • Położenie na pustyni Wadi Rum, zapewniające niezapomniane przeżycia
  • Różne opcje zakwaterowania – w standardowych namiotach lub oryginalnych marsjańskich kopułach
  • Ciekawa i bogata oferta aktywności


Zwiń
Galeria

Ekskluzywne obozowisko w samym sercu Wadi Rum, w którym przenocować można w kopułach przypominających marsjańską stację kosmiczną lub w beduińskich namiotach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Jordania w pigułce

Od 6900 zł

Jordania - Petra, Wadi Rum, Morze Martwe

Jordania to miejsce, gdzie słońce przez okrągły rok opromienia unikatowe zabytki, piaszczyste pustkowia i wspaniałą przyrodę. Majestatyczna Petra, starożytne petroglify na pustkowiu Wadi Rum, cenne minerały i niesamowity krajobraz Morza Martwego: ten niewielki, a równocześnie pełen bezcennych skarbów kraj roztacza przed Wami tęczowy wachlarz wrażeń! Zapraszamy na wakacje w Jordanii!

Skarby Jordanii

Od 9600 zł
Exclusive

Jordania - Amman, Morze Martwe, Petra, Wadi Rum, Akaba

Odkryj Jordanię – historyczny, biblijny kraj, który potrafi zafascynować nawet wytrawnego podróżnika. Od majestatycznej, wykutej w skale Petry, przez starożytne petroglify na pustyni Wadi Rum, słone wody Morza Martwego i rafy koralowe u wybrzeży Morza Czerwonego. Podczas wycieczki do Jordanii skosztuj wyśmienitej kuchni, zobacz, jak żyją koczowniczy Beduini, odwiedź bazary i meczety – Ahlan wa sahlan!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować