Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hida Plaza

Takayama

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten hotel łączy w sobie zalety czterogwiazdkowego standardu zachodniego i tradycyjnego, japońskiego stylu. Można zarezerwować pokój w stylu japońskim, z futonami i matami tatami oraz niskim stołem. Dzięki temu można poczuć się jak w japońskim domu. Telewizor, lodówka, sejf znajdują się w każdym z pokojów. Dostęp do wifi jest możliwy w całym obiekcie.

Na szczycie budynku znajduje się centrum spa. Poza możliwością skorzystania z masaży, jest tu także jacuzzi i baseny z naturalną, źródlaną wodą. Rozciąga się z niego widok na okalające miasto góry. W hotelu można wypożyczyć rower – to najlepsza opcja na zwiedzanie Takayamy.

W obiekcie znajduje się kilka restauracji z bogatą ofertą potraw: dwie japońskie wspaniale nadają się na wykwintną kolację, francuska, z doskonałą kuchnią i pięknym widokiem. Chińska oferuje zarówno dania gorące, przekąski i przystawki. W japońskim barze można napić się sake siedząc na podłodze wyłożonej matami, a także zamówić opcję „all you can drink” na 90 minut.Dlaczego polecamy

  • Spa, basen, masaże, a przy tym widok na góry
  • Wypożyczalnia rowerów zachęca do aktywnego wypoczynku i odkrywania miasta na własną rękę
  • Bogata oferta gastronomiczna oraz bar z wieczornymi rozrywkami i z karaoke pozwala ciekawie spędzić wieczór


Zwiń
Galeria

Bogata oferta rekreacyjna oraz basen przyciągają gości do tego 4* hotelu w samym centrum Takajamy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wszystkie kolory Japonii

Od 18900 zł

Japonia - Tokio, Takayama, Shirakawa-go, Kanazawa, Kioto, Koya San, Osaka

Wakacje w Japonii

Unikatowa kultura tego miejsca fascynowała przybyszy z Zachodu od zawsze. Kraj Wschodzącego Słońca, gdzie obrzędy różnych religii nakładają się na siebie, nie ma odpowiednika nigdzie na świecie. Współczesna technologia i dawne zwyczaje istnieją tu równocześnie. Do tego niesamowita, zadbana przyroda – to wszystko trzeba zobaczyć jadąc na wakacje do Japonii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować