Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Homestay

Shirakawa-go

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wioska słynie z domków o spadzistych, krytych strzechą dachach. Są one urządzone w tradycyjnym stylu z dużą dozą autentyczności. Niektóre wybudowano 200-300 lat temu. Gospodarze udostępniają pokoje gościom maksymalnie na jedną noc. Jeśli ktoś chce zostać dłużej w wiosce, musi zmienić domek.

W jednym domku jest zazwyczaj około 3-5 pokojów. Maty tatami na podłodze są świeże i czyste, podobnie jak reszta wyposażenia. Warunki zakwaterowania są proste. Wentylatory oraz podgrzewane posłania (koce elektryczne) zapewniają komfort pobytu, ale same domki najczęściej nie są centralnie ogrzewane. Śnieg leży tu dosyć długo, dlatego warto przygotować się na zimę nawet w marcu – kwietniu.

Posiłki, przygotowywane przez gospodarzy, opierają się na lokalnych, sezonowych składnikach. Jedzenie jest podawane w stylu japońskim. Naprawdę można tu zakosztować prawdziwej atmosfery tradycyjnych japońskich zwyczajów.Dlaczego polecamy

  • Miejsce autentyczne, prawdziwe, dość trudno dostępne, dlatego zachowało swój klimat sprzed wielu lat, a nawet stuleci
  • Iście bajkowa sceneria: góry pokryte sosnowym lasem i atmosfera prowincji
  • Możliwość doświadczenia prawdziwej, japońskiej gościnności
  • Autentyczne, japońskie, domowe jedzenie przygotowywane z myślą o Gościach


Zwiń
Galeria

Niezapomniane wrażenia w autentycznym, japońskim domku! Pobyt spędzicie w ciepłym, wygodnym ryokanie i w rodzinnej atmosferze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wszystkie kolory Japonii

Od 18900 zł

Japonia - Tokio, Takayama, Shirakawa-go, Kanazawa, Kioto, Koya San, Osaka

Wakacje w Japonii

Unikatowa kultura tego miejsca fascynowała przybyszy z Zachodu od zawsze. Kraj Wschodzącego Słońca, gdzie obrzędy różnych religii nakładają się na siebie, nie ma odpowiednika nigdzie na świecie. Współczesna technologia i dawne zwyczaje istnieją tu równocześnie. Do tego niesamowita, zadbana przyroda – to wszystko trzeba zobaczyć jadąc na wakacje do Japonii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować