Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jakes Hotel

Jamajka – Treasure Beach

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel o prawdziwie jamajskim klimacie zlokalizowany przy plaży oraz obejmujący tropikalne bungalowy i apartamenty. W całym obiekcie zadbano, by Goście mogli wczuć się w lokalny koloryt, poznać Jamajkę, a w hotelowych restauracjach – skosztować tradycyjnego, jamajskiego jedzenia przyrządzanego ze świeżych miejscowych składników. Zachwyca tutaj zwłaszcza design apartamentów, które urządzono w wyrazistych barwach, z wieloma akcentami kwiatowymi i wyposażeniem składającym się m.in. z nietypowo wyglądających mebli.

W hotelu tym stawia się na aktywny, ale i wyciszający relaks. Położenie wśród gór i dziewiczej przyrody tylko to ułatwia. W obiekcie znajduje się centrum fitness i wypożyczalnia rowerów. Taras widokowy usytuowany bezpośrednio na wybrzeżu wykorzystywany jest zazwyczaj do sesji jogi, które prowadzą hotelowi instruktorzy.

Hotelowe restauracje słyną zwłaszcza ze świeżych ryb i owoców morza. W obiekcie mieszczą się trzy lokale gastronomiczne, w których oprócz skosztowania grillowanych owoców morza i innych przysmaków jamajskich, można po prostu dobrze się zabawić. Grają tutaj muzykę na żywo.DLACZEGO POLECAMY

  • Przy hotelu znajduje się farma warzywno-owocowa, z której składniki wykorzystuje się w hotelowych restauracjach
  • Świetny design w tropikalno-jamajskim stylu w wyrazistych barwach i wymyślnych wzorach – wszystko pozwalające wczuć się w lokalny koloryt
  • Ciekawa oferta rekreacyjno-wypoczynkowa m.in. sesje jogi, treningi personalne, wycieczki rowerowe, trekkingi itp.


Zwiń
Galeria

Wyjątkowy i klimatyczny hotel w typowym tropikalno-jamajskim stylu. Oferuje Gościom barwne bungalowy i apartamenty bezpośrednio przy plaży. Standard 3,5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Plażowa wycieczka w rytmach reggae

Od 9300 zł

Jamajka - Kingston, Treasure Beach, Negril

Wakacje na Jamajce to uczta dla oczu i dla duszy! Rajskie plaże o białym piasku, spowity zieloną dżunglą interior i unikatowa kultura z wszechobecną muzyką, tańcem oraz litrami rumu. Na początek Kingston – poszukiwanie śladów Boba Marleya i odkrywanie sekretów jamajskiej kultury, później Treasure Beach, jedna z najpiękniejszych plaż Jamajki, wymarzone miejsce do opalania się, snorkelingu i nurkowania… A na koniec – imprezowy Negril, gdzie dnie upływają na plażowych rozrywkach, a noce na radosnych pląsach w rytmie reggae!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować