Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa Brown Moshava

Izrael – Jerozolima

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki czterogwiazdkowy hotel Villa Brown Moshava to uroczy butikowy obiekt, który mieści się w zabytkowym budynku położonym w centrum Kolonii Niemieckiej w Jerozolimie. Do dyspozycji Gości pozostaje spa, ogród z leżakami i stolikami, punkt informacji turystycznej, przechowalnia bagażu, pralnia chemiczna, usługa konsjerża oraz bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Obiekt jest oddalony o przecznicę od ulicy Emek Refaim, natomiast odległość od lotniska Tel Awiw-Ben Gurion wynosi 57 km. W pobliżu dostępny jest publiczny parking. W odległości spaceru znajdują się różne atrakcje turystyczne, sklepy i restauracje, a w tym trzy kawiarnie, w których serwowane są śniadania dla Gości hotelowych. Na terenie całego hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Hotel oferuje 24 klimatyzowane pokoje o powierzchni 20–29 m², z których część dysponuje balkonami. W przyziemiu umieszczony jest pokój rodzinny, przeznaczony dla dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci, zaś na piętrach – pokoje dla jednej lub dwóch osób. Na wyposażeniu pokoi znajduje się telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf oraz sprzęt do prasowania, natomiast w łazienkach – prysznic oraz zestaw bezpłatnych kosmetyków. Urządzone w żywych, energetycznych barwach, dysponują widokami na ogród lub ulicę.

Oficjalna strona hotelu: brownhotels.com/moshavaDlaczego polecamy

  • Nastrojowy butikowy obiekt w zabytkowym budynku
  • Do dyspozycji Gości przyległy ogród oraz spa
  • Do wyboru trzy kawiarnie, w których serwowane są śniadania


Minusy

  • Dość niewielkie pokoje
Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel o unikatowym klimacie, w centrum Kolonii Niemieckiej, z przyległym ogrodem i spa.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Jordania i Izrael

Od 13900 zł

Izrael, Jordania - Amman, Petra, Morze Martwe, Jerozolima, Tel Awiw

Odkryjcie dwie perełki Bliskiego Wschodu podczas jednej podróży! Na początek Jordania – Amman i jego kilka tysięcy lat historii, potem zapierające dech w piersi skalne budowle Petry i unoszenie się na słonej tafli Morza Martwego, by następnie przenieść się do sąsiedniego Izraela i zanurzyć się w mistycyzmie Jerozolimy oraz zabawić się w tętniącym życiem, imprezowym Tel Awiwie. Historia, kultura, przyroda, tradycja i nowoczesność, duchowość i rozrywka – a wszystko to podczas jednej podróży!

Podróż do Izraela

Od 11 100 zł

Izrael - Jerozolima, Tel Awiw

Izrael to nie tylko turystyka religijna i ojczyzna trzech wielkich religii! Ziemia Święta, obok takich miejsc, jak Jerozolima, Betlejem, Jezioro Galilejskie czy Nazaret, to również dynamicznie rozwijające się, prężne i nowoczesne państwo z rozbawionym imprezowym Tel Awiwem, kolorowe bazary, wulkan orientalnych smaków i niesamowita przyroda pustyni, wspaniałe plaże i słońce, a także doskonała, wyrafinowana architektura, kultura i sztuka. Zabawcie się w Tel Awiwie, odwiedźcie biblijne miejsca, zróbcie zakupy na orientalnych targach lub w ekskluzywnych butikach, ucieszcie kubki smakowe rewelacyjną kuchnią, a ciała słońcem i plażą!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować