Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Espinas Palace

Iran - Teheran

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy Espinas Palace zlokalizowany jest w północnej części Teheranu, około 15 km od centrum. Jako jeden z najbardziej luksusowych hoteli w stolicy, oferuje stylowe apartamenty i wiele udogodnień. Są to m.in. spa z jacuzzi, sauną i łaźnią parową, centrum fitness z wykwalifikowanymi trenerami oraz basen. Ponadto Goście mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do bezprzewodowego Internetu i pralni (dodatkowo płatne). Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje: Diba z tradycyjną kuchnią irańską oraz Laton z kuchnią międzynarodową i nowoczesną, irańską. Znajduje się tu także kawiarnia oraz Sky Lounge.

Hotel dysponuje ponad czterystoma pokojami, które podzielono na kilka kategorii. W zależności od standardu pokoju, z okien roztacza się widok na miasto lub góry. Standardowe wyposażenie każdego z nich obejmuje m.in. klimatyzację, telewizor, sejf, minibar, ekspres do kawy/herbaty oraz prywatną łazienkę. Dodatkowo niektóre pokoje posiadają balkon, a apartamenty na najwyższych piętrach hotelu mają panoramiczne okna.DLACZEGO POLECAMY

  • Luksusowy hotel z licznymi udogodnieniami – spa z sauną i łaźnią parową, siłownia, dwie restauracje, kawiarnia i bar
  • Zakwaterowanie w stylowych apartamentach


Zwiń
Galeria

5* luksusowy hotel w Teheranie. Do dyspozycji Gości dwie restauracje, spa i siłownia.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zagadki Iranu i plaże Omanu

Od 17300 zł
Exclusive

Iran, Oman - Teheran, Sziraz, Persepolis, Yazd, Isfahan, Półwysep Musandam

Iran wita Was z otwartymi ramionami, uchylając drzwi do swych pachnących orientalnymi przyprawami tajemnic. Przed Wami kwintesencja Persji – baśniowe meczety i pałace, zatrzymane w czasie wioski, bezkres dzikiej pustyni, pełne zapachów i barw targowiska oraz przedwieczna historia, zaklęta w każdym kamieniu dumnego Persepolis. Na koniec Waszej wycieczki do Iranu czeka Was wypoczynek. Zanurzycie się w turkusowych wodach Morza Arabskiego u wybrzeży Omanu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować