Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Zandiyeh

Iran - Shiraz

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zandiyeh to luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel położony w centrum historycznej stolicy Iranu, Shirazie. Hotel mieści się w budynku z 2015 roku, który nawiązuje do tradycyjnej, irańskiej architektury. Do dyspozycji Gości oddano siłownię, basen, jacuzzi, saunę, tradycyjną łaźnię oraz piękny ogród z fontannami. Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje. The Negerestan, którą wykończono pięknymi malowidłami, specjalizuje się w kuchni perskiej. Z kolei restauracja Classic serwuje dania kuchni międzynarodowej. Pysznych deserów i kawy można spróbować w hotelowej kawiarni. Na terenie całego hotelu dostępne jest Wi-Fi.

Hotel posiada 72 pokoje. Wszystkie zostały wykończone w perskim stylu i wyposażone w telewizor, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz prywatne łazienki. Sejf dostępny jest w lobby. Niektóre pokoje mają balkony.DLACZEGO POLECAMY

  • Świetna lokalizacja w centrum Shirazu
  • Do dyspozycji Gości eleganckie pokoje, basen i dwie restauracje


Zwiń
Galeria

5* hotel zlokalizowany w centrum Shirazu. Do dyspozycji Gości basen, siłownia i dwie restauracje.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zagadki Iranu i plaże Omanu

Od 17300 zł
Exclusive

Iran, Oman - Teheran, Sziraz, Persepolis, Yazd, Isfahan, Półwysep Musandam

Iran wita Was z otwartymi ramionami, uchylając drzwi do swych pachnących orientalnymi przyprawami tajemnic. Przed Wami kwintesencja Persji – baśniowe meczety i pałace, zatrzymane w czasie wioski, bezkres dzikiej pustyni, pełne zapachów i barw targowiska oraz przedwieczna historia, zaklęta w każdym kamieniu dumnego Persepolis. Na koniec Waszej wycieczki do Iranu czeka Was wypoczynek. Zanurzycie się w turkusowych wodach Morza Arabskiego u wybrzeży Omanu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować