Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Abbasi

Iran - Isfahan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy Abbasi to najstarszy hotel w Isfahanie. W 2017 roku uznany został za najpiękniejszy na Bliskim Wschodzie. Zbudowany został jako karawanseraj w 1695 roku, a nad jego projektem pracowało aż 150 wybitnych artystów. Goście mają do wyboru pokoje standardowe oraz apartamenty, a w nich liczne udogodnienia: szybkie Wi-Fi, telewizor, suszarkę do włosów, prysznic, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty i minibar. Z apartamentów roztacza się fantastyczny widok na ogród.

Każda z trzech restauracji, w których serwowane jest pyszne perskie jedzenie, zachwyca niepowtarzalnym wystrojem i aranżacją. Z położonego na dachu lokalu roztacza się wspaniały widok na Isfahan, podczas gdy w herbaciarni i kawiarni skosztować można różnorodnych herbat, kaw i napoi z ziół. Goście mogą skorzystać z basenu, sauny, jacuzzi, gabinetu masażu i siłowni, a w sklepach z pamiątkami kupić perskie rękodzieło, biżuterię oraz słodycze.

Zwiń
Galeria

Abbasi to nie tylko hotel – to perełka architektury i prawdziwe dzieło sztuki. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zagadki Iranu i plaże Omanu

Od 17300 zł
Exclusive

Iran, Oman - Teheran, Sziraz, Persepolis, Yazd, Isfahan, Półwysep Musandam

Iran wita Was z otwartymi ramionami, uchylając drzwi do swych pachnących orientalnymi przyprawami tajemnic. Przed Wami kwintesencja Persji – baśniowe meczety i pałace, zatrzymane w czasie wioski, bezkres dzikiej pustyni, pełne zapachów i barw targowiska oraz przedwieczna historia, zaklęta w każdym kamieniu dumnego Persepolis. Na koniec Waszej wycieczki do Iranu czeka Was wypoczynek. Zanurzycie się w turkusowych wodach Morza Arabskiego u wybrzeży Omanu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować