Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Baliem Valley Resort

Indonezja – Wamena

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy Baliem Valley Resort położony jest w otoczeniu nietkniętej, dzikiej przyrody, 18 km od lotniska w Wamena, w pobliżu wioski Desa Sekan. Roztaczają się z niego wspaniałe widoki na las deszczowy. Do dyspozycji Gości pozostaje udekorowana etnicznymi rzeźbami restauracja z obszernym tarasem, w której serwowane się indonezyjskie i międzynarodowe potrawy, przygotowywane z lokalnych warzyw i owoców. Można też posłuchać tu muzyki na żywo, wykonywanej przez muzyków z grupy etnicznej Lani oraz obejrzeć projekcje poświęcone naturze i kulturze Papui. Goście mogą przespacerować się po wspaniałym ogrodzie orchidei, zobaczyć galerię sztuki papuaskiej oraz wysączyć drinka w barze Stone Age. Za dodatkową opłatą hotel oferuje transport 12-osobowym busikiem oraz spływy pontonowe.

Obiekt oferuje zakwaterowanie w 15 willach w stylu honai – okrągłych, krytych strzechą domkach. Wszystkie z nich wyposażone są w ręcznie wykonane, drewniane meble, a przytulne, choć dość prosto urządzone wnętrza odzwierciedlają lokalną kulturę. Z wygodnych leżaków na dużym tarasie podziwiać można fantastyczne widoki na dolinę. Przestronne łazienki (w niektórych willach łazienki znajdują się na świeżym powietrzu) zaopatrzono w przybory toaletowe oraz prysznic z ciepłą i zimną wodą.

Oficjalna strona hotelu: www.baliem-valley-resort.comDlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni, a równocześnie nieopodal lotniska
  • Zakwaterowanie w tradycyjnych chatkach honai
  • Do dyspozycji Gości restauracja ze wspaniałą panoramą, muzyką na żywo i obszernym tarasem


Zwiń
Galeria

3* hotel na przedmieściu Wameny, składający się z domków w tradycyjnym papuaskim stylu. Do dyspozycji Gości restauracja z fantastycznym widokiem, bar i przestronne wille z tarasami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować