Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Nihi Sumba

Indonezja - Sumba

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy hotel Nihiwatu to 33 wille otoczone dżunglą i Oceanem Indyjskim, oferuje wypoczynek przy prywatnej plaży, w elegancko urządzonych domkach z prywatnymi basenami. Wille są wyposażone we wszelkie potrzebne udogodnienia, w tym w klimatyzację.

Hotel zapewnia bogatą ofertę dodatkowych aktywności: sporty wodne, surfing, przejażdżki konno, łowienie ryb za pomocą dzidy, jogę, kurs gotowania, a wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Wyspa zaprasza też do trekkingów, wycieczek i spacerów.

Na terenie hotelu znajduje się centrum Spa oraz sklep z wyrobami lokalnymi. Część utargu zasila miejscową fundację, wspierającą tutejsze rękodzieło. Są tu także dwie restauracje: Ombak, położona przy samej plaży, oferuje śniadania i kolacje a’la carte. W tygodniu serwowane są tu dania z grilla. Nio Beach Club oferuje lunch i odświeżające drinki. Wieczorami organizowane jest tu kino pod gołym niebem. Na życzenie Gości posiłki mogą być serwowane do pokoi, w formie pikniku lub jako romantyczne kolacje na specjalnej platformie zainstalowanej na drzewie, skąd rozciąga się malowniczy widok na okolicę.Dlaczego polecamy

  • Uznany przez magazyn Travel + Leisure za najlepszy na świecie
  • Luksus w najlepszym wydaniu, hotel odpowiedni dla wymagających Gości
  • Cały wachlarz pomysłów na spędzanie wolnego czasu
  • centrum Spa oraz restauracje serwujące wyśmienite dania w różnej scenerii


Zwiń
Galeria

Przy 2,5 km prywatnej plaży na wyspie Sumba mieści się enklawa raju w najwyższym, 5* standardzie. Jeden z najlepszych hoteli na świecie troszczy się o to, by przyjąć Gości najserdeczniej, jak to tylko możliwe.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ekskluzywna podróż na Bali i dziewiczą Sumbę

Od 41900 zł
Exclusive

Indonezja - Ubud, Sumba, Nusa Dua

Wyspa bogów i demonów, tysiąca świątyń, tropikalnych plaż, dymiących wulkanów, malowniczych pól ryżowych i kulinarnych rozkoszy, gdzie życie podporządkowane jest religii, fazom księżyca i dawnym tradycjom. Luksusowa podróż po Bali i Sumbie idealnie wprowadzi Was w ekscytujący świat indonezyjskich wysp! Ekskluzywna podróż na Bali to sielanka w najbardziej luksusowych hotelach w całej Indonezji, która sprawi, że przeniesiecie się w iście rajski świat, a jeżeli dołożymy do tego dziewiczą Sumbę, przeżyjecie najbardziej fascynujące, niebanalne i oryginalne wakacje pod słońcem! 

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować