Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mega Inn

Indonezja - Tangkahan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Mega Inn składa się z 8 drewnianych domków. Wykończenie i wyposażenie w całości jest wykonane z dostępnych w regionie materiałów, przez lokalnych rzemieślników. Takich widoków i takiej dżungli nie zobaczy się nigdzie indziej.

W każdym domku łóżko jest chronione moskitierą. Na werandzie można wygodnie rozsiąść się np. z książką i rozkoszować się bliskością przyrody. W domkach są także łazienki oraz proste, niezbędne wyposażenie. Elektryczność działa przez cała dobę.

Restauracja serwuje obfite śniadania w stylu indonezyjskim. Można zamówić rano nawet ryż czy makaron. W ofercie jest także lunch oraz dania obiadowe. Wszystkie potrawy przygotowuje się ze świeżych, dostępnych składników. Wybór tutejszych owoców jest ogromny.

Tangkahan to miejsce wypadowe do sierocińca słoni. Można towarzyszyć w kąpieli słonia lub udać się na rajd po dżungli na słoniowym grzbiecie. Niedaleko są gorące źródła. Cały teren dookoła zamieszkuje mnóstwo przeróżnych zwierząt . Słychać ich głosy, często udaje się je zobaczyć.Dlaczego polecamy

  • Proste zakwaterowanie wśród wspaniałej, dzikiej przyrody
  • Pyszne, świeże, indonezyjskie jedzenie
  • Niesamowite miejsce w dżungli, dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełkuMINUSY

  • Hotel o podstawowym standardzie zakwaterowania
Zwiń
Galeria

Proste zakwaterowanie w środku dżungli to miejsce idealne dla łowców przygód!

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Grand Tour d’Sumatra

Od 14400 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Sipirok, Bukittinggi, Sungai Pisang, Kuala Lumpur

Sumatra to dymiące wulkany, gęsty las deszczowy, dżungle, wąwozy i rwące rzeki, a przede wszystkim jedno z dwóch ostatnich miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć orangutany na wolności. Fantastyczna dzika przyroda, zakwaterowanie w lodge’ach na łonie natury, podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku, wizyty w wioskach mniejszości etnicznych – podróż na Sumatrę to Indonezja w prawdziwie egzotycznym wydaniu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować