Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tor Sibohi Hotel

Indonezja – Sipirok

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewątpliwie największym atutem tego klimatycznego hotelu jest jego położenie – jest zatopiony w wyjątkowych krajobrazach południowego Tapanuli, położony wśród wzgórz, pól ryżowych i tętniącego życiem lasu tropikanego. Teren hotelu obejmuje 5 hektarów, a jego koncepcja nawiązuje do typowej indonezyjskiej wioski. Drewniane wille inspirowane architekturą grupy etnicznej Angkola Batak przypominają tradycyjny dom „Bagas Godang”, budowany na palach ze spadzistym dachem krytym palmowymi liśćmi i geometryczną ornamentyką szczytów. Zadaszone werandy zapraszają do delektowania się poranną kawą z widokiem na zieloną scenerię. Goście mogą skorzystać z restauracji, basenu, placu zabaw dla dzieci i centrum konferencyjnego.

Pokoje są skromnie urządzone w duchu lokalnych tradycji. Z okiem roztacza się wspaniały widok na ogród i wzgórza. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, klimatyzację, zestaw do przygotowania kawy i herbaty oraz dostęp do Internetu.  • Tradycyjna architektura pozwala intensywniej doświadczyć lokalną kulturę
  • Naturalna sceneria dookoła hotelu sprzyja wypoczynkowi
  • Goście chwalą miłą i pomocną obsługę hotelu


Minusy

  • Podstawowe wyposażenie pokoi
Zwiń
Galeria

Klimatyczny hotel nawiązujący do tradycyjnej wioski ludu Angkola Batak. Przenieś się w czasie i odpocznij wśród soczystej przyrody!

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Grand Tour d’Sumatra

Od 14400 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Sipirok, Bukittinggi, Sungai Pisang, Kuala Lumpur

Sumatra to dymiące wulkany, gęsty las deszczowy, dżungle, wąwozy i rwące rzeki, a przede wszystkim jedno z dwóch ostatnich miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć orangutany na wolności. Fantastyczna dzika przyroda, zakwaterowanie w lodge’ach na łonie natury, podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku, wizyty w wioskach mniejszości etnicznych – podróż na Sumatrę to Indonezja w prawdziwie egzotycznym wydaniu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować