Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Papua Paradise Eco Resort

Indonezja – Raja Ampat

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zbudowany w tradycyjnym stylu czterogwiazdkowy hotel Papua Paradise to idealne miejsce na odpoczynek od cywilizacji, oferujące proste, ale wygodne zakwaterowanie i wysoki standard usług. Obiekt znajduje się na północnym wschodzie pokrytej dżunglą wyspy Birie, tuż obok nieco większej wyspy Batanta, w odległości około 2 godzin jazdy łodzią od lotniska w Sorong. Do dyspozycji Gości pozostaje tu jedyne na Raja Ampat luksusowe spa, w którym skorzystać można z zabiegów ajurwedyjskich i szerokiej oferty masaży. Na terenie obiektu działa restauracja na świeżym powietrzu z widokiem na rafę koralową, specjalizująca się w tradycyjnej kuchni papuaskiej i międzynarodowej, w której posiłki przyrządzane są w dużej mierze z wyhodowanych w tutejszym ogrodzie warzyw i owoców. Wybór dodatkowych hotelowych aktywności obejmuje m.in. snorkeling, wyprawy nurkowe i lekcje nurkowania.

Hotel oferuje zakwaterowanie w zaledwie 26 bungalowach na wodzie – 10 typu Deluxe (85 m2) i 16 typu Superior (70 m2), dzięki czemu panuje tu spokojna i kameralna atmosfera. Jasne i przewiewne, zbudowane są i udekorowane z naturalnych materiałów, mają duże werandy z leżakami, wentylatory, minibar (płatny) oraz prywatne łazienki z ciepłą i zimną wodą, w bungalowach typu Deluxe częściowo otwarte.

Oficjalna strona: www.papuaparadise.comDlaczego polecamy

  • Piękne położenie na dziewiczej wyspie, przy piaszczystej plaży
  • Doskonałe warunki do nurkowania i snorkelingu
  • Zakwaterowanie w klimatycznych, tradycyjnych bungalowach na wodzie


Zwiń
Galeria

4* hotel Papua Paradise, położony na bezludnej wyspie, wymarzone miejsce dla amatorów nurkowania oraz do relaksu w toczeniu dziewiczej przyrody, oferuje zakwaterowanie w tradycyjnych bungalowach na wodzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować