Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Rimba Orangutan Ecolodge

Indonezja – Park Narodowy Tanjung Puting

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dwugwiazdkowy Rimba Orangutan Ecolodge położony jest na południu Borneo, w pobliżu rzeki Sekonyer, na skraju Parku Narodowego Tanjung Puting. Między obiektem a lotniskiem organizowany jest odpłatnie hotelowy transfer. Otoczony ogrodem i lasami deszczowymi lodge daje Gościom możliwość codziennego obcowania z naturą, wliczając w to szansę na bliski kontakt z wolnymi orangutanami w ich naturalnym środowisku, a także wielu innymi naczelnymi. Na miejscu organizowane są wycieczki do słynnej stacji badawczej Camp Leakey i kilku stacji karmienia orangutanów. Można też wybrać się na trekking po dżungli, obserwację ptaków, nocne safari, rejs po rzece tradycyjną łodzią lub poznać kulturę mieszkańców odleglejszych wiosek.

Lodge oferuje zakwaterowanie w 35 drewnianych pawilonach z tarasami połączonych chodnikami z restauracją, wspólnym salonem i recepcją. Wszystkie domki są klimatyzowane i zasilane energią słoneczną. Pokoje wyposażono w moskitiery i repelenty, wiatraki oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty, prywatne łazienki z prysznicami i bezpłatnymi zestawami kosmetyków. Dostęp do łącza internetowego jest odpłatny.

Strona hotelu: www.ecolodgesindonesia.com/rimba-ecolodge-orangutan-tours-indonesia/Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w otoczeniu bujnej dżungli w bliskim kontakcie z naturą
  • Szeroki wybór zorganizowanych wycieczek po okolicy, w tym do miejsc związanych z orangutanami oraz endemicznymi gatunkami zwierząt


Minusy

  • Internet dodatkowo płatny i bez gwarancji stabilnego połączenia
  • Bardzo proste warunki zakwaterowania
Zwiń
Galeria

2* ecolodge w dżungli nad rzeką oferujący niepowtarzalną szansę spotkania orangutanów żyjących na wolności. Do dyspozycji Gości restauracja z barem i oferta ciekawych wycieczek.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować