Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Aryaduta

Indonezja - Medan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel znajduje się w centrum Medanu, pełnego rozrywek i życia nocnego. Od hałasu miasta oddziela to miejsce wysokość – pokoje mieszczą się w górnej części budynku – centrum handlowego Grand Palladium. Dystans wielu pięter stanowi izolację od ruchliwego miasta w dole. Środek obiektu zajmuje szerokie patio z basenem o długości aż 35 metrów!

Przestronne, duże pokoje mają powierzchnię od 34 m² do 216 m². Wystrój jest nowoczesny i elegancki. Przemyślany, przygotowany ze smakiem design zadowoli gusta zwłaszcza spokojnych Gości, szukających wytchnienia po zwiedzaniu miasta. Na wyposażenie składają się: minibar, klimatyzacja, suszarka do włosów, sejf oraz telewizor z dostępem do wielu kanałów. W pokojach działa bezpłatny, bezprzewodowy Internet.

Na miejscu jest Spa, którego obsługa oferuje opcję skorzystania z masażu w pokoju, a także centrum fitness i siłownia. Cztery hotelowe restauracje oferują bogaty wybór dań. W głównej z nich można na żywo obserwować jak powstaje nasz posiłek. Przy basenie serwowane są drinki i przekąski, a w piekarni i cukierni świeże wypieki.Dlaczego polecamy

  • Luksusowe miejsce gwarantuje wypoczynek po wyczerpującym locie
  • Odkryty, imponujący basen na dachu hotelu oraz siłownia
  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta


Zwiń
Galeria

Najwyższy komfort w 5* hotelu z basenem na dachu budynku, czteroma restauracjami i luksusowymi apartamentami w samym sercu Medanu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Sumatra - słonie i rajska wysepka Cubadak

Od 8900 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Jezioro Toba, Wyspa Cubadak

Słonie, orangutany, dżungla, mistyczny lud Bataków i koralowe wyspy z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu, spragnieni odpoczynku zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży a wielbiciele dzikiej przyrody podziwiać słonie i orangutany w środowisku naturalnym.

Sumatra i Pulau Weh

Od 7400 zł

Indonezja - Medan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Pulau Weh

Wulkany, jeziora, dżungla i koralowe wysepki z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu. Spragnieni odpoczynku mogą zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży. Wielbiciele dzikiej przyrody mogą podziwiać słonie i orangutany w środowisku naturalnym. Do tego przyjaźni ludzie kultywujący lokalne tradycje – wszystko to łączy się w tym miejscu, idealnym, na nietuzinkowy wyjazd z dala od przetartych szlaków.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować