Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tabo Cottages

Indonezja - Jezioro Toba

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel zlokalizowany jest na wyspie Samosir na Jeziorze Toba. Jego jedyne sąsiedztwo stanowią wioski plemienia Batuk, a plantacje i tarasy ryżowe ciągną się aż po horyzont.

Hotel składa się z kilku budynków rozsianych po ogrodzie. Odkryty basen i leżaki zachęcają do lenistwa. Pokoje urządzone w komfortowym, neutralnym stylu ozdobionym lokalnymi dekoracjami. Każdy z nich wyposażony jest w mini bar i czajnik. Wifi jest bezpłatne na terenie całego obiektu. Z werandy rozpościera się widok na jezioro Toba w otoczeniu majestatycznych gór.

Restauracja serwuje dania kuchni indonezyjskiej, chińskiej oraz zachodniej. Na miejscu znajduje się piekarnia, dzięki czemu jest zawsze zapewniony dostęp do świeżego pieczywa.

Można tu wypożyczyć łódkę, spróbować zatańczyć taniec Bataków, wziąć udział w lekcji gotowania, pojechać na wycieczkę rowerową lub wybrać się z przewodnikiem po okolicy, a wieczorem udać się do pubu. Jest to miejsce tak zróżnicowane i wychodzące naprzeciw różnorodnym potrzebom, ze pobyt tu będzie niezapomniany.Dlaczego polecamy

  • Wyjątkowa lokalizacja nad Jeziorem Toba
  • Basen z leżakami oraz mnóstwo aktywności i rozrywek proponowanych przez hotel
  • Restauracja serwująca potrawy azjatyckie oraz zachodnie. W hotelowej piekarni przygotowywane są świeże wypieki


Zwiń
Galeria

Położony w wyjątkowym miejscu hotel z basenem, oferuje relaks z widokiem na jezioro i góry.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Grand Tour d’Sumatra

Od 14400 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Sipirok, Bukittinggi, Sungai Pisang, Kuala Lumpur

Sumatra to dymiące wulkany, gęsty las deszczowy, dżungle, wąwozy i rwące rzeki, a przede wszystkim jedno z dwóch ostatnich miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć orangutany na wolności. Fantastyczna dzika przyroda, zakwaterowanie w lodge’ach na łonie natury, podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku, wizyty w wioskach mniejszości etnicznych – podróż na Sumatrę to Indonezja w prawdziwie egzotycznym wydaniu!

Sumatra i Pulau Weh

Od 14900 zł

Indonezja - Medan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Pulau Weh

Wulkany, jeziora, dżungla i koralowe wysepki z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu. Spragnieni odpoczynku mogą zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży. Wielbiciele dzikiej przyrody mogą podziwiać słonie i orangutany w środowisku naturalnym. Do tego przyjaźni ludzie kultywujący lokalne tradycje – wszystko to łączy się w tym miejscu, idealnym, na nietuzinkowy wyjazd z dala od przetartych szlaków.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować