Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Padi Ecolodge

Indonezja – Bukittinggi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Obiekt usytuowany w dzielnicy Guguk Panjang w Bukittinggi, w idyllicznym otoczeniu zielonej doliny, wśród ryżowych pól. Odseparowany od zgiełku miasta zapewnia spokojny relaks, a przy tym odległość od atrakcji turystycznych i restauracji jest niewielka. Zwraca uwagę unikatowa, drewniana architektura nawiązująca do lokalnych tradycji. Charakterystycznie zakrzywione krawędzie dachu symbolizują rogi bawoła wodnego, zwierzę kluczowe dla kultury ludu Minangkabau. Z pobytu będą zadowoleni wszyscy, którzy cenią sobie bliskość natury. Uważajcie na małpy, które czasem skaczą po tarasach w poszukiwaniu pożywienia! Gości ucieszy pyszne śniadanie i świeżo mielona kawa. Wypita na tarasie z cudownym widokiem będzie wspaniałym początkiem dnia. Na miejscu można wypożyczyć samochód, skorzystać z bezpłatnego parkingu, restauracji, lekcji gotowania, wycieczek pieszych oraz zajęć poświęconych miejscowej kulturze.

W przestronnych, wygodnych pokojach dominuje drewno i tradycyjne akcenty dekoracyjne. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki, czajnik elektryczny, wentylatory, większość posiada taras i widok na ogród.Dlaczego polecamy

  • Fantastyczna lokalizacja w otoczeniu pięknej przyrody
  • Wspaniała, tradycyjna architektura i wygodne pokoje
  • Miły i troskliwy personel oferuje wiele aktywności uatrakcyjniających pobyt


Zwiń
Galeria

Kameralny hotel wśród ryżowych pól w zielonej dolinie. Zachwyć się tradycyjną architekturą!

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Grand Tour d’Sumatra

Od 14400 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Sipirok, Bukittinggi, Sungai Pisang, Kuala Lumpur

Sumatra to dymiące wulkany, gęsty las deszczowy, dżungle, wąwozy i rwące rzeki, a przede wszystkim jedno z dwóch ostatnich miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć orangutany na wolności. Fantastyczna dzika przyroda, zakwaterowanie w lodge’ach na łonie natury, podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku, wizyty w wioskach mniejszości etnicznych – podróż na Sumatrę to Indonezja w prawdziwie egzotycznym wydaniu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować