Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ecolodge

Indonezja - Bukit Lawang

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel usytuowany jest w otoczeniu dzikiej przyrody, o kilka kroków od prawdziwej dżungli, daje unikatową szansę na zakwaterowanie w takiej okolicy. Bujna roślinność jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Głosy egzotycznych ptaków rozbrzmiewają od rana do wieczora. Głównym celem obiektu jest zachęcenie do rozwoju ekoturystyki. Świadomi ochrony przyrody właściciele i personel prowadzą także działalność edukacyjną.

Na terenie ośrodka znajduje się kilka budynków, dzięki czemu wszyscy goście są w pewnym rozproszeniu, mając zagwarantowaną prywatność, przestrzeń i spokój. Każde łóżko jest wyposażone w moskitiery. W pokojach są podstawowe udogodnienia. W każdym znajduje się prysznic. Wyposażenie stanowią lokalne, ręcznie wykonane meble. Każdy z pokojów ma dostęp do naturalnego, świeżego, leśnego powietrza!

Restauracja znajduje się w bardzo interesującym „budynku” wykonanym z bambusów. Jedzenie jest smakowite i w lokalnym stylu. Bazę posiłków stanowią świeże, tutejsze produkty.Dlaczego polecamy

  • Kontakt z naturą w ogrodzie i w dżungli
  • Pyszne dania serwowane w hotelowej restauracji
  • Wygodnie, praktycznie i czysto


Zwiń
Galeria

Relaks w ogrodzie u progu dżungli w kameralnym, 2* hotelu, to świetny początek wyprawy do serca wyspy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Sumatra - słonie i rajska wysepka Cubadak

Od 8900 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Jezioro Toba, Wyspa Cubadak

Słonie, orangutany, dżungla, mistyczny lud Bataków i koralowe wyspy z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu, spragnieni odpoczynku zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży a wielbiciele dzikiej przyrody podziwiać słonie i orangutany w środowisku naturalnym.

Sumatra i Pulau Weh

Od 7400 zł

Indonezja - Medan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Pulau Weh

Wulkany, jeziora, dżungla i koralowe wysepki z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu. Spragnieni odpoczynku mogą zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży. Wielbiciele dzikiej przyrody mogą podziwiać słonie i orangutany w środowisku naturalnym. Do tego przyjaźni ludzie kultywujący lokalne tradycje – wszystko to łączy się w tym miejscu, idealnym, na nietuzinkowy wyjazd z dala od przetartych szlaków.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować