Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Grand Mutiara

Indonezja - Berastagi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ulokowany na szczycie wzgórza, w cichym, spokojnym otoczeniu hotel sprzyja wakacyjnemu wypoczynkowi. Niedaleko znajdują się gorące źródła, a na terenie hotelu jest odkryty basen z szerokim widokiem na pięknie utrzymany ogród. Przy hotelu znajduje się miejsce, gdzie można przygotować grilla. W hotelu można wypożyczyć rower. Aktywni mogą uprawiać piesze wędrówki czy lekkie trekkingi. Amatorzy spokojniejszego spędzania czasu wolnego mogą grać w bilard czy w minigolf. Wieczorami w hotelu odbywa się karaoke. Pokoje są jasne, wyposażone w balkony. W łazience znajduje się prysznic lub wanna oraz suszarka do włosów. W pokoju natomiast jest zestaw do przygotowania kawy i herbaty i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Wifi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Restauracja jest czynna całą dobę. Można także zamówić tutaj drugie śniadanie lub pakiet lunchowy, jeśli wybieramy się na wycieczkę. W hotelu znajduje się również sklep z pamiątkami.Dlaczego polecamy

  • Odkryty basen z widokiem na ogród
  • Wiele możliwości spędzenia wolnego czasu
  • Możliwość zorganizowania aktywnego wypoczynku


Zwiń
Galeria

Wyjątkowy hotel w otwartej, szerokiej przestrzeni, oferujący wypoczynek w standardzie 4* i wachlarz licznych aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Grand Tour d’Sumatra

Od 15900 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Sipirok, Bukittinggi, Sungai Pisang, Kuala Lumpur

Sumatra to dymiące wulkany, gęsty las deszczowy, dżungle, wąwozy i rwące rzeki, a przede wszystkim jedno z dwóch ostatnich miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć orangutany na wolności. Fantastyczna dzika przyroda, zakwaterowanie w lodge’ach na łonie natury, podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku, wizyty w wioskach mniejszości etnicznych – podróż na Sumatrę to Indonezja w prawdziwie egzotycznym wydaniu!

Sumatra i Pulau Weh

Od 13900 zł

Indonezja - Medan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Pulau Weh

Wulkany, jeziora, dżungla i koralowe wysepki z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu. Spragnieni odpoczynku mogą zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży. Wielbiciele dzikiej przyrody mogą podziwiać m.in. orangutany w ich środowisku naturalnym. Do tego przyjaźni ludzie kultywujący lokalne tradycje – wszystko to łączy się w tym miejscu, idealnym, na nietuzinkowy wyjazd z dala od przetartych szlaków.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować