Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Subak Tabola

Indonezja - Sidemen

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klimatyczny, trzygwiazdkowy hotel wzniesiony wśród tropikalnej roślinności z widokiem na górę Agung. Znajduje się nieopodal spokojnej miejscowości Sidemen (ok. 30 minut spacerem), gdzie zachwyca cisza, spokój i zieleń tarasów ryżowych. Hotel urządzono w tradycyjnym, balijskim stylu. Do dyspozycji Gości jest basen z leżakami, sklep z pamiątkami, centrum spa oraz 14 pokoi, podzielonych na trzy kategorie. Pokoje typu Deluxe (Standard) i Suite pomieszczą maksymalnie trzy osoby, Pokoje Family Suite do maksymalnie pięciu. Wszystkie wyposażone zostały w klimatyzację, sejf, suszarkę do włosów. 

W hotelowej restauracji z widokiem na dolinę szefowie kuchni przyrządzają smaczne dania kuchni indonezyjskiej, zachodniej i tajskiej. W cenie pobytu obsługa zapewnia szereg aktywności: trekking po okolicy, transfer do pobliskiej wioski Sidemen, rowery, jedna godzina jogi oraz masaż stóp (15 minut). Za dodatkową opłatą hotel organizuje kurs gotowania zgodnie z zasadami kuchni indonezyjskiej, wspinaczkę na górę Agung, romantyczną kolację dla dwojga, wyprawę raftingową, trekking do Pura Bukit czy wycieczkę na zakupy do kulturalnej stolicy Bali – Ubud. Hotel nastawiony jest na rozwój duchowy, można tu wziąć udział w tradycyjnych obrzędach takich jak: modlitwa, medytacja, taniec, ofiarowanie kwiatów itd. 

Strona hotelu: www.subaktabolavilla.com/DLACZEGO POLECAMY

  • Kameralny hotel z basenem, w którego skład wchodzi zaledwie 14 pokoi
  • Zapierający dech w piersiach widok z praktycznie każdej części hotelu obejmujący piękną okolicę pełną tarasów ryżowych i egzotycznej roślinności
  • Oferuje wiele aktywności m.in. rowery, wycieczki po tarasach ryżowych, transport do Sidemen, kurs gotowania, lekcje jogi i medytacji


Minusy

  • Niektóre pokoje nie posiadają okna
Zwiń
Galeria

3* klimatyczny hotelik położony wśród zielonych tarasów ryżowych. Kameralność miejsca zapewnia maksimum prywatności i wyjątkową, sielską atmosferę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować