Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Suryaday Haveli

Indie – Varanasi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Posiadłość prezentująca architekturę, która nawiązuje do stylu kolonialnych fortów, znajduje się kwadrans spacerem od zachwycającej, bogato zdobionej świątyni Kashi Vishwanath. Hotel mieszczący się w imponującym obiekcie oferuje mistyczny widok na rzekę Ganges oraz bliskość świętego, zabytkowego miasta Waranasi, a także wygodne, przestronne apartamenty.

W hotelowej restauracji serwują indyjskie specjalności, zwłaszcza dania kuchni miejscowej i smakołyki wegetariańskie przyrządzane przez lokalnego kucharza – wszystko w otoczeniu koncertów muzyki tutejszych wykonawców. Na dachu hotelu mieści się taras widokowy, na którym można nie tylko skosztować rozmaitych przekąsek, ale też podziwiać magiczne zachody słońca nad Gangesem. Widok, jaki oferuje ten hotel jest prawdopodobnie najlepszy w całym mieście!

Na terenie hotelu możliwe jest wzięcie udziału w sesjach jogi w otoczeniu przepięknych widoków i pod okiem doświadczonych instruktorów. Apartamenty wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, zestaw do parzenia kawy i herbaty, prywatną łazienkę z suszarką.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie nad samą rzeką – świętym Gangesem, w zabytkowym mieście Waranasi w pobliżu słynnej świątyni
  • Ulokowanie w rezydencji fortowej gwarantującej niepowtarzalność pobytu, ale też nowoczesność wygód i serwisu
  • Możliwość delektowania się lokalnymi potrawami wegetariańskiej kuchni Indii, a także brania udziału w sesjach jogi z doświadczonym joginem
  • Widokowy taras na dachu z widokiem na Ganges


Zwiń
Galeria

Hotel w stylu kolonialnego fortu, z widokowym tarasem na mistyczny Ganges. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Podróż - Radżastan, mistyczne Varanasi i nieznane Andamany

Od 17400 zł
Exclusive

Indie - Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Andamany

Zwiedzanie Radżastanu w iście królewskim stylu – przed Wami Delhi, Taj Mahal w Agrze oraz kolorowy Jaipur. Dodajmy do tego mistyczne Varanasi, gdzie w Gangesie Hindusi palą zwłoki zmarłych. Na koniec nieodkryte wyspy Andamany.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować