Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kadmat Beach Resort

Indie - Lakszadiwy

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel oferuje skromnie i prosto urządzone domki z widokiem na plażę o nieskazitelnie białym piasku i turkusowe morze. Ze względu na położenie wyspy, jak również dbałość mieszkańców o ekologię, nie ingeruje się w rozwój kurortu, oferując tym samym podstawowe warunki zakwaterowania. Domki wyposażone są w lodówkę, łazienkę i taras, wygodne łóżka i część wypoczynkową. Niektóre z pokoi mają również TV z dostępem do telewizji kablowej.

W hotelu znajduje się restauracja i bar, a niedaleko jest mały sklep, gdzie zakupić można podstawowe produkty. Kadmat Beach Resort jako jedyny ośrodek na wyspie stanowi jednocześnie centrum nurkowe i ośrodek sportów wodnych. Spotkanie z delfinami nie wymaga tu zbyt dużego wysiłku – wystarczy wyjrzeć przez okno. Ośrodek oferuje takie atrakcje jak: żeglarstwo, wyprawa łodzią ze szklanym dnem, kajaki, narty wodne, nurkowanie, windsurfing czy łowienie ryb. Długie, piaszczyste plaże pozwolą zdobyć nieskazitelną, długotrwałą opaleniznę, a dla ciekawskich istnieje możliwość zorganizowania wycieczek na sąsiednie wyspy.Dlaczego polecamy

  • Wypoczynek na jednej z najpiękniejszych wysp archipelagu
  • Jedyny ośrodek na wyspie co zapewnia komfort prywatności
  • Domki z widokiem na plaże i morze
  • Szerokie zaplecze rekreacyjneZwiń
Galeria

Położony z dala od cywilizacji, niemalże na końcu świata, 2* hotel Kadmat Beach Resort to idealna opcja na wypoczynek na jednej z zapomnianych przez ludzi wyspie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Nieodkryte Indie - Keralska Przygoda i Zaginione Lakszadiwy

Od 15200 zł

Indie - Kochin, Alleppey, Lakszadiwy

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala. Oprócz tego odwiedzicie jeden z najbardziej rajskich zakątków świata – zaginione Lakszadiwy.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować