Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Highlands Park

Indie - Gulmarg

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Highlands Park znajduje się w Gulmargu – indyjskim raju dla narciarzy i snowboardzistów zjeżdżających poza przygotowanymi trasami. W bardzo bliskiej okolicy znajduje się kilka kolejek linowych oraz stoków o różnych stopniach trudności. Istnieje możliwość dojechania na nartach bezpośrednio do hotelu.

Hotel dysponuje przytulnymi pokojami oraz domkami górskimi, których wnętrza się wyłożone w całości drewnem. Z ich okien rozciągają się widoki na wysokie szczyty gór Pir Pandźal. Dźwiękoszczelne, ogrzewane pokoje i domki wyposażone są w sejfy, dostęp do Wi-Fi i telewizji satelitarnej, koce elektryczne, część wypoczynkową oraz osobne wejścia.

Hotelowa restauracja serwuje potrawy kuchni kaszmirskiej, północno indyjskiej, chińskiej oraz europejskiej. Wszystkie dania bazują na świeżych i lokalnych składnikach. Wystrój restauracji nawiązuje do tradycyjnego, kaszmirskiego stylu, a z jej okien rozciąga się wspaniała górska panorama.Dlaczego polecamy

  • Hotel położony blisko stoków narciarskich
  • Zapierające dech w piersi widoki


Zwiń
Galeria

Klimatyczny 4* hotel w sercu najlepszego kurortu narciarskiego w Indiach.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Narty w Kaszmirze i plażowanie na Andamanach

Od 13800 zł

Indie - Delhi, Gulmarg, Srinagar, Andamany

Zimowe szaleństwo na himalajskich stokach i apres-ski na tropikalnych plażach Wysp Andamańskich. W indyjskich Himalajach czekają na Was idealne warunki do jazdy na nartach, fascynująca kultura Kaszmiru oraz najpiękniejsze górskie widoki świata. Na idyllicznych, obmywanych przez lazurowe morze Wyspach Andamańskich będzie mogli uciec od mas kontemplując zachody słońca na jednej z najbardziej odległych wysp Azji.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować