Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Barefoot Resort

Indie – Andamany

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel ten znajduje się nieco w głąb dżungli, nieopodal niebiańskiej plaży, przy której panują znakomite warunki do uprawiania szeregu sportów wodnych. Tropikalny bungalowy oraz inne obiekty, z których składa się ten hotel powstały wyłącznie z lokalnych materiałów naturalnego pochodzenia i w ekologicznym stylu. Położenie tego miejsca przyczynia się do prawdziwego wyciszenia, uspokojenia nerwów, relaksu z dala od chaotycznych miast, od hałasów codzienności.

Jako, że w okolicy panują doskonałe warunki do nurkowania, hotel posiada świetne centrum nurkowania dysponujące wyszkolonymi, bardzo doświadczonymi instruktorami i najlepszej jakości sprzętem. W hotelu można wypożyczyć rowery i udać się na wycieczkę rowerową. Apartamenty składają się z części sypialnej, wypoczynkowej, prywatnego tarasu i półotwartej łazienki.DLACZEGO POLECAMY

  • Najlepszy hotel na wyspie
  • Hotel w stylu eco-lodgu zbudowany z naturalnych materiałów
  • Położenie w dżungli nieopodal piaszczystej, rozległej plaży
  • Klimatyczny bar w dżungli z muzyką na żywo wieczorem


Zwiń
Galeria

4* eco-lodge położony w środku dżungli nieopodal piaszczystej, rozległej plaży. Składa się z bungalowów i eleganckich namiotów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Narty w Kaszmirze i plażowanie na Andamanach

Od 13800 zł

Indie - Delhi, Gulmarg, Srinagar, Andamany

Zimowe szaleństwo na himalajskich stokach i apres-ski na tropikalnych plażach Wysp Andamańskich. W indyjskich Himalajach czekają na Was idealne warunki do jazdy na nartach, fascynująca kultura Kaszmiru oraz najpiękniejsze górskie widoki świata. Na idyllicznych, obmywanych przez lazurowe morze Wyspach Andamańskich będzie mogli uciec od mas kontemplując zachody słońca na jednej z najbardziej odległych wysp Azji.

Podróż - Radżastan, mistyczne Varanasi i nieznane Andamany

Od 13200 zł
Exclusive

Indie - Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Andamany

Zwiedzanie Radżastanu w iście królewskim stylu – przed Wami Delhi, Taj Mahal w Agrze oraz kolorowy Jaipur. Dodajmy do tego mistyczne Varanasi, gdzie w Gangesie Hindusi palą zwłoki zmarłych. Na koniec nieodkryte wyspy Andamany.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować