Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Casa Santa Lucia

San Cristobal de las Casas

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

To niewielki hotel o uroczym, a zarazem wysmakowanym wystroju, w którym można poczuć się jak w domu. Drewniane meble oraz różne dekoracje nawiązują do lokalnych tradycji estetycznych. Dzięki temu Goście naprawdę czują, że przybyli do fascynującego miejsca. Pokoje hotelowe są bardzo zróżnicowane, każdy posiada swój unikalny design. W całym tym budynku znajduje się jedynie 9 pokojów, z miejscami łącznie dla 21 gości. Dzięki temu panuje tu serdeczna, ciepła atmosfera. Jednocześnie kameralność tego miejsca zapewnia Gościom maksimum prywatności i komfortu, tak potrzebnych w czasie wakacji. Do dyspozycji wszystkich Gości jest wspólny salon oraz ogród. Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu jest możliwy w całej przestrzeni hotelu. Ponadto, od centrum miasta hotel dzieli dystans jedynie około 500 metrów. Wieczorem można udać się na drinka, kolację czy jeszcze jedną przechadzkę, by podziwiać atrakcje kolonialnego miasta.DLACZEGO POLECAMY

  • Kameralność, prywatność; spokojne miejsce sprzyjające wypoczynkowi
  • Salon, gdzie można spędzać przyjemne wieczory
  • Dogodne położenie w centrum miasta


Zwiń
Galeria

Położony w centrum kolonialnego miasta, 5* hotel Casa Santa Lucia stanowi świetny punkt wypadowy do zwiedzania atrakcji San Cristobal de las Casas.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Autentyczny Meksyk

Od 19 800 zł

Meksyk - Mexico City, San Cristobal de las Casas, Palenque, Valladolid, Merida, Isla Holbox

Kusi Was prawdziwie indiańska przygoda? Zapraszamy w podróż do Meksyku. Fascynująca kultura, kalejdoskop barw targów w San Cristobal, tajemnicze rytuały Indian w Chamuli, ukryte w dżungli wodospady i majańskie piramidy w Palenque – ten fantastyczny świat pochłonie Was bez reszty. Zanocujcie w meksykańskiej hacjendzie, popływajcie w chłodnej cenote, a na koniec zakosztujcie relaksu na białych, otoczonych palmami plażach Isla Holbox!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować