Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda San Lucas

Honduras – Copan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rodzinny eco-lodge Hacienda San Lucas zlokalizowany jest na wzgórzu, z którego roztaczają się piękne widoki na okolice. Miasteczko Copan oraz majańskie ruiny znajdują się w odległości ok. 3 km. Obiekt szczyci się ponad 100-letnią historią. Położony jest na 120 hektarach dziewiczego tropikalnego lasu, co pozwala Gościom delektować się bliskim kontaktem z otaczającą naturą. Hotel został odrestaurowany przez lokalnych rzemieślników, wiernie z jego oryginalnymi założeniami oraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów. W hotelowej restauracji serwowane są śniadania, ponadto Goście mają możliwość skosztowania potraw rodzimej kuchni przyrządzanych na tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Obiekt oferuje wiele aktywności dodatkowych, np. wycieczki, obserwację ptaków i motyli czy sesje jogi. Na terenie hacjendy znajduje się udostępnione zwiedzającym ważne majańskie stanowisko ceremonialne Los Sapos. W okolicy znajduje się wiele ścieżek przyrodniczych, które można pokonywać pieszo lub konno, obserwując przy tym bogactwo lokalnej fauny i flory.

Hacjenda oferuje zakwaterowanie w 8 prostych, rustykalnych pokojach w jednej standardowej kategorii. Wnętrza zostały urządzone indywidualne, z wykorzystaniem ręcznie zdobionych drewnianych mebli. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, wentylator, bezpłatne Wi-fi oraz prywatny taras z hamakiem i widokiem na tropikalny ogród.

Strona hotelu: haciendasanlucas.comDlaczego polecamy

  • Położenie na terenie 120 hektarów dziewiczej dżungli oraz piękne widoki na okolicę
  • Restauracja hotelowa serwująca rodzime potrawy przyrządzane na tradycyjnym piecu opalanym drewnem
  • Rodzinna, serdeczna atmosfera


Minusy

  • Proste, rustykalne pokoje mogą nie zadowolić wymagających Gości
Zwiń
Galeria

Rodzinny eco-lodge położony na wzgórzu ponad ruinami majańskiego miasta Copan zapewnia kontakt z naturą i niezapomniane doznania kulinarne.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Na szlaku Majów w Gwatemali i Hondurasie

Od 15800 zł

Gwatemala, Honduras - Antigua, Peten, Livingston, Copan, Jezioro Atitlan

Gwatemala i Honduras zapraszają do wciąż żywego świata Majów. Ukryte w ostępach tropikalnej dżungli piramidy Tikal i Yaxha oraz wspaniałe stelle i inskrypcje w Copan cieszą dziś oko nie tylko pasjonatów archeologii. Nieokiełznana przyroda penetruje nadal zakamarki tych niezwykłych miast sprawiając, że spacerując po nich można się poczuć niczym Indiana Jones. Podczas podróży po Gwatemali i Hondurasie poznacie również ciekawą kulturę Garifuna w Livingstone, odwiedzicie plantację kawy pod Antigua, a nad jeziorem Atitlan będziecie mieć okazję, by poznać majańskie rytuały Indian Quiche.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować