Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Palacio De Villapanés

Hiszpania - Sewilla

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Palacio de Vilapanes to luksusowy pięciogwiazdkowy hotel położony na obrzeżach historycznej dzielnicy Santa Cruz, w centrum Sewilli. W promieniu kilometra znajdują się największe atrakcje Sewilli, w tym katedra i pałac Alkazar z królewskimi ogrodami. Hotel mieści się w zabytkowym, XVIII-wiecznym pałacu ze stylowym patio i ogrodem z drzewkami pomarańczowymi. Na dachu budynku wygospodarowano taras, który poza basenem (otwartym od kwietnia do października) i strefą wypoczynkową oferuje niezapomniane widoki na miasto i górujące nad nim wieże kościołów. Na terenie hotelu Goście mogą skorzystać ze strefy wellness, obejmującej łaźnię parową i salę masażu. Elegancka restauracja Los Rincones del Marques serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i szeroki wybór win.

Hotel Palacio de Vilapanes oferuje 50 komfortowych pokoi: Deluxe (25–35m2), Grand Deluxe (35–50 m2), Palace (40–70 m2) i apartament (50–70 m2). Wszystkie pokoje cechuje stylowy, nowoczesny wystrój i bogate wyposażenie obejmujące: klimatyzację, TV, bezpłatne Wi-Fi, sejf, mini bar. Łazienki pokoi typu Deluxe wyposażone są w prysznic i zestaw kosmetyków prestiżowej marki Molton Brown. W pokojach wyższych kategorii dodatkowo znajduje się wanna.

Oficjalna strona hotelu: palaciovillapanes.com/enDlaczego polecamy

  • Butikowy hotel w dawnym XVIII-wiecznym pałacu
  • Basen na dachu z widokiem na Sewillę
  • Stylowe, przestronne pokoje


Zwiń
Galeria

Stylowy hotel w dawnym XVIII-wiecznym pałacu, będący połączeniem historycznych wnętrz i klasycznej architektury z nowoczesnymi udogodnieniami 5* obiektu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować