Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

La Bobadilla

Hiszpania – Andaluzja

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

La Bobadilla, a Royal Hideaway Hotel to luksusowy pięciogwiazdkowy obiekt zarządzany przez prestiżową hiszpańską sieć Barcelo. Obiekt, zlokalizowany pośród wzgórz porośniętych przez gaje oliwne, z dala od większych miast i głównych dróg, jest idealnym miejscem na ucieczkę od cywilizacji. La Bobadilla znajduje się niemal w połowie drogi pomiędzy Granadą i Malagą, ok. 75 km od międzynarodowego lotniska. Stylowy hotel o typowo andaluzyjskiej architekturze otoczony jest przez rozległy, zadbany ogród z dużym (1000 m2) basenem, przy którym na Gości czekają leżaki z parasolami i wygodne balijskie łoża. Hotel może poszczycić się doskonałym centrum spa z krytym basenem, łaźnią turecką, centrum fitness i salonem piękności. Oferta sportowa obejmuje m.in. boisko do koszykówki, tenisa, badmintona, tenis stołowy. Teren wokół hotelu oferuje ponadto wiele możliwości aktywnego spędzania czasu: liczne trasy rowerowe, spacerowe i konne pozwalają na poznawanie uroków andaluzyjskiej wsi. Oferta gastronomiczna hotelu obejmuje 3 restauracje i 3 bary. Restauracja La Finca uznawana jest za najlepszą w prowincji Granada i oferuje doskonałe dania oraz bogatą ofertę markowych win, natomiast w restauracji El Cortijo oferowane są specjały kuchni lokalnej. El Mirador to restauracja przy basenie, czynna w sezonie letnim.

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 70 stylowo urządzonych pokoi i apartamentów. Wszystkie cechuje oryginalny andaluzyjski wystrój i bogate wyposażenie, które obejmuje m.in. klimatyzację, TV, system nagłośnienia, bezpłatne Wi-Fi, telefon, sejf, mini bar, łazienkę z prysznicem lub wanną oraz zestaw kosmetyków. Do wyboru pokoje Superior Deluxe o powierzchni 30-50 m2, Junior Suite 130-150 m2 oraz luksusowe apartamenty Deluxe Suite 200 m2.

Strona hotelu: www.barcelo.com/en-gb/la-bobadilla-a-royal-hideaway-hotelDlaczego polecamy

  • Jeden z najlepszych hoteli w Hiszpanii, należący do prestiżowej grupy Leading Hotels of the World
  • Autentyczny klimat andaluzyjskiej rezydencji
  • Bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna
  • Butikowy hotel na łonie natury, z dala od cywilizacji


Zwiń
Galeria

Jeden z najlepszych hoteli w Hiszpanii, 5* luksusowy obiekt w stylu andaluzyjskiego wioski, położony w malowniczej scenerii gór Sierra de Loja. Komfortowe pokoje, bogata infrastruktura i doskonała kuchnia sprawiają, że jest to idealne miejsce na spokojny wypoczynek na łonie natury.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Perły Andaluzji Exclusive

Od 9 600 zł
Exclusive

Hiszpania - Grenada, Andaluzja, Costa del Sol

Andaluzja to mozaika kultur, feeria barw i dźwięków. To hipnotyzujące flamenco, kojące dźwięki gitary hiszpańskiej i zimne tinto de verano. To mauretańskie budowle, klimatyczne cygańskie dzielnice i uliczki pełne tapas barów. Zaułki Grenady zaczarują Was swoimi niepowtarzalnym urokiem, a Alhambra odbierze mowę na widok koronkowych reliefów i misternych zdobień. Podczas tej wycieczki do Hiszpanii doświadczycie z pewnością skrajnych emocji – od ekstazy i uniesienia po pełen relaks. Dopełnieniem będą starannie wyselekcjonowane butikowe hotele, nawiązujące stylem do mauretańskiej architektury regionu.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować