Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

La Bobadilla

Hiszpania – Andaluzja

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

La Bobadilla, a Royal Hideaway Hotel to luksusowy pięciogwiazdkowy obiekt zarządzany przez prestiżową hiszpańską sieć Barcelo. Obiekt, zlokalizowany pośród wzgórz porośniętych przez gaje oliwne, z dala od większych miast i głównych dróg, jest idealnym miejscem na ucieczkę od cywilizacji. La Bobadilla znajduje się niemal w połowie drogi pomiędzy Granadą i Malagą, ok. 75 km od międzynarodowego lotniska. Stylowy hotel o typowo andaluzyjskiej architekturze otoczony jest przez rozległy, zadbany ogród z dużym (1000 m2) basenem, przy którym na Gości czekają leżaki z parasolami i wygodne balijskie łoża. Hotel może poszczycić się doskonałym centrum spa z krytym basenem, łaźnią turecką, centrum fitness i salonem piękności. Oferta sportowa obejmuje m.in. boisko do koszykówki, tenisa, badmintona, tenis stołowy. Teren wokół hotelu oferuje ponadto wiele możliwości aktywnego spędzania czasu: liczne trasy rowerowe, spacerowe i konne pozwalają na poznawanie uroków andaluzyjskiej wsi. Oferta gastronomiczna hotelu obejmuje 3 restauracje i 3 bary. Restauracja La Finca uznawana jest za najlepszą w prowincji Granada i oferuje doskonałe dania oraz bogatą ofertę markowych win, natomiast w restauracji El Cortijo oferowane są specjały kuchni lokalnej. El Mirador to restauracja przy basenie, czynna w sezonie letnim.

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 70 stylowo urządzonych pokoi i apartamentów. Wszystkie cechuje oryginalny andaluzyjski wystrój i bogate wyposażenie, które obejmuje m.in. klimatyzację, TV, system nagłośnienia, bezpłatne Wi-Fi, telefon, sejf, mini bar, łazienkę z prysznicem lub wanną oraz zestaw kosmetyków. Do wyboru pokoje Superior Deluxe o powierzchni 30-50 m2, Junior Suite 130-150 m2 oraz luksusowe apartamenty Deluxe Suite 200 m2.

Strona hotelu: www.barcelo.com/en-gb/la-bobadilla-a-royal-hideaway-hotelDlaczego polecamy

  • Jeden z najlepszych hoteli w Hiszpanii, należący do prestiżowej grupy Leading Hotels of the World
  • Autentyczny klimat andaluzyjskiej rezydencji
  • Bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna
  • Butikowy hotel na łonie natury, z dala od cywilizacji


Zwiń
Galeria

Jeden z najlepszych hoteli w Hiszpanii, 5* luksusowy obiekt w stylu andaluzyjskiego wioski, położony w malowniczej scenerii gór Sierra de Loja. Komfortowe pokoje, bogata infrastruktura i doskonała kuchnia sprawiają, że jest to idealne miejsce na spokojny wypoczynek na łonie natury.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować