Plantation Inn

Bardzo wyjątkowy hotel o absolutnie unikatowym wystroju, który już sam w sobie sprawia, że Goście rzeczywiście czują się tutaj jak na Hawajach! Wymyślnie zdobione meble z drewna, tropikalne obrazki na ścianach, wzorzysta pościel – to tylko niektóre z akcentów ożywiających wnętrza i dodających im niepowtarzalnego klimatu. Obiekt hotelowy dysponuje tylko osiemnastoma apartamentami, które podzielono na siedem różnych kategorii. Dwie budowle wchodzące w skład hotelu połączone są przestrzenią relaksacyjną dla wszystkich Gości, która oferuje odkryty basen i jacuzzi. Przy basenie, w przyjemnych okolicznościach, serwowane są śniadania, które składają się z domowego jogurtu ze zdrowymi płatkami czy świeżutkich bajgli z łososiem i kremowym serkiem – oczywiście wszystko w towarzystwie gęstych, świeżo wyciskanych soków z egzotycznych owoców.

W hotelowej restauracji prawdziwe cuda tworzy szef kuchni prosto z Francji, który przy użyciu lokalnych, sezonowych produktów hawajskiej wyspy przyrządza smakowite, eleganckie przysmaki francuskie, oczywiście poddane tutejszym wpływom. Potrawami można delektować się w ekskluzywnym wnętrzu lub ogrodzie urządzonych w bieli i z kolonialnym rozmachem. W okolicy obiektu nikt nie będzie się nudził. W miejscowości Lahaina jest całe mnóstwo restauracyjek, knajpek czy butików, z kolei w porcie istnieje możliwość wykupienia opcjonalnych wycieczek i atrakcji np. wypadów na snorkeling, rejsów wędkarskich czy kursów surfingu. Niespełna kilometr od hotelu znajduje się ponadto Park Drzew Banyan. Mniej niż pół kilometra stąd mieści się muzeum i przystań.

DLACZEGO POLECAMY
  • Klimatyczna dekoracja wnętrz w hotelu gwarantująca niepowtarzalną atmosferę pobytu i możliwość odczucia lokalnego kolorytu.
  • Doskonała restauracja na wzór francuski, w której doświadczony szef kuchni łączy kulinarne wpływy Francji i Hawajów.
  • Niespełna dwadzieścia apartamentów zapewniających spokój, ciszę i kameralność wypoczynku.

Mapa

Klucz do niezapomnianych wrażeń

Dlaczego warto z nami podróżować Planet Escape?

100% SZYTE
NA MIARĘ

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dla Klienta

Sam wybierasz rodzaj i standard hotelu

Bierzemy pod uwagę Twoje zainteresowania oraz preferowaną intensywność wyjazdu

Sprawdzone
miejsca

Wszystkie oferowane miejsca zostały przez nas sprawdzone

Proponujemy jedynie godne polecenia hotele

Regularnie przeprowadzamy inspekcje proponowanych hoteli

Zaufany
Partner

Lider podróży szytych na miarę w Polsce

Ponad 10 lat na rynku

24/7 wsparcie pod numerem alarmowym

Wykwalifikowani
specjaliści

Wszyscy nasi specjaliści mają bardzo szerokie doświadczenie podróżnicze

Od A do Z możesz liczyć na obsługę tego samego specjalisty

Twoja oferta tworzona jest przez specjalistę od kierunku