Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Plantation Inn

Hawaje - Maui

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Bardzo wyjątkowy hotel o absolutnie unikatowym wystroju, który już sam w sobie sprawia, że Goście rzeczywiście czują się tutaj jak na Hawajach! Wymyślnie zdobione meble z drewna, tropikalne obrazki na ścianach, wzorzysta pościel – to tylko niektóre z akcentów ożywiających wnętrza i dodających im niepowtarzalnego klimatu. Obiekt hotelowy dysponuje tylko osiemnastoma apartamentami, które podzielono na siedem różnych kategorii. Dwie budowle wchodzące w skład hotelu połączone są przestrzenią relaksacyjną dla wszystkich Gości, która oferuje odkryty basen i jacuzzi. Przy basenie, w przyjemnych okolicznościach, serwowane są śniadania, które składają się z domowego jogurtu ze zdrowymi płatkami czy świeżutkich bajgli z łososiem i kremowym serkiem – oczywiście wszystko w towarzystwie gęstych, świeżo wyciskanych soków z egzotycznych owoców.

W hotelowej restauracji prawdziwe cuda tworzy szef kuchni prosto z Francji, który przy użyciu lokalnych, sezonowych produktów hawajskiej wyspy przyrządza smakowite, eleganckie przysmaki francuskie, oczywiście poddane tutejszym wpływom. Potrawami można delektować się w ekskluzywnym wnętrzu lub ogrodzie urządzonych w bieli i z kolonialnym rozmachem. W okolicy obiektu nikt nie będzie się nudził. W miejscowości Lahaina jest całe mnóstwo restauracyjek, knajpek czy butików, z kolei w porcie istnieje możliwość wykupienia opcjonalnych wycieczek i atrakcji np. wypadów na snorkeling, rejsów wędkarskich czy kursów surfingu. Niespełna kilometr od hotelu znajduje się ponadto Park Drzew Banyan. Mniej niż pół kilometra stąd mieści się muzeum i przystań.DLACZEGO POLECAMY

  • Klimatyczna dekoracja wnętrz w hotelu gwarantująca niepowtarzalną atmosferę pobytu i możliwość odczucia lokalnego kolorytu.
  • Doskonała restauracja na wzór francuski, w której doświadczony szef kuchni łączy kulinarne wpływy Francji i Hawajów.
  • Niespełna dwadzieścia apartamentów zapewniających spokój, ciszę i kameralność wypoczynku.


Zwiń
Galeria

Kameralny hotelik 3* o oryginalnym wystroju wnętrz. Do dyspozycji gości odkryty basen z jacuzzi i restauracja oferująca świetną kuchnię.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować