Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lumeria Maui

Hawaje - Maui

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Piękny hotel o niskiej zabudowie w stylu amerykańskim i z tropikalno-rustykalnymi wnętrzami, które jednocześnie są luksusowe i niezwykle eleganckie. Również lokalizacja zasługuje na uwagę, ponieważ niedaleko stąd do lotniska, a także na najpiękniejsze i najbardziej popularne plaże na całej wyspie. Hotel mieści się w dawnej rezydencji plantatorskiej wybudowanej w 1909 roku i w pełni odrestaurowanej w roku 2012.

Apartamenty wyposażono w meble z ciemnego drewna wysokiej jakości, a dla odmiany pozbawiono ich takich wygód jak np. telewizor, aby Goście mogli odpocząć prawdziwie i w bliskości z naturą. Do dyspozycji Gości pozostawiono jednak lodówkę i stację dokującą do iPoda z budzikiem. W łazience znajduje się zestaw bezpłatnych organicznych kosmetyków. W trakcie pobytu Goście mogą każdego dnia korzystać z usług, które są w cenie np. darmowej kawy i doskonałych herbat, m.in. ziołowych. Na śniadanie serwują tutaj lekkostrawne, zdrowe śniadania składające się z sałatek z owoców tropikalnych, jogurtu, granoli, tostów (dostępne też pieczywo bez glutenu!) i angielskich muffinów.

Na terenie hotelu można zrelaksować się w basenie ze słoną wodą czy w zacisznej bibliotece, gdzie można wypożyczyć chociażby książkę o hawajskiej mitologii, która pozwoli Wam lepiej poznać lokalną kulturę i obyczajowość. W hotelu oprócz tego organizowane są dodatkowe atrakcje np. wypady nurkowe i snorkelingowe, trekkingi oraz wycieczki rowerowe. Do dyspozycji Gości pozostaje również kompleks spa z punktem masażu.DLACZEGO POLECAMY

  • Obiekt obejmujący stylową, ponad stuletnią zabudowę, którą w pełni odnowiono w 2012 roku
  • Lokalizacja kilka kilometrów od pola golfowego
  • Niepowtarzalny bardzo stylowy wystrój w klimacie rustykalno-tropikalnym


Zwiń
Galeria

Kwintesencja elegancji i dobrego smaku wzbogacona o nowoczesne wygody, a wszystko to zamknięte w murach z historią. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować