Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Plantation Hale Suites

Hawaje – Kauai

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel przypominający sielankową hawajską plantację z dawnych lat proponuje swoim Gościom relaks w bliskości z naturą we wnętrzach o przyjemnym designie, w okolicy pełnej egzotycznej roślinności, rozłożystych palm, zachwycających gór i dziewiczych krajobrazów, które sprawiają wrażenie, jakby nie zmieniały się od wieków. Poza klimatyczną atmosferą i ogromną przestrzenią ogrodu tropikalnego hotel oferuje szereg udogodnień, znajduje się też w pobliżu licznych atrakcji: pola golfowego, kortu tenisowego oraz pięciu lokalnych restauracji.

Na terenie hotelu zaaranżowano zaplecze wypoczynkowe składające się z aż trzech basenów, centrum spa, kafejki internetowej i stołu do gry o nazwie shuffleboard. Obsługa hotelu wypożycza Gościom sprzęt do grillowania, jeśli ktoś ma ochotę zorganizować imprezkę przy swoim apartamencie. W hotelu funkcjonuje też wypożyczalnia samochodów dla wszystkich chętnych na odkrywanie wyspy na własną rękę, co z pewnością jest tego warte. Apartamenty obejmują sypialnią, salon, kuchnię, łazienkę i werandę. Do dyspozycji Gości pozostawiono tutaj telewizor z odtwarzaczem Blu-ray, DVD oraz biblioteką aż czterystu filmów czy radio ze stacją dokującą do iPoda. Zaplecze do parzenia kawy i herbaty jest regularnie uposażane w tradycyjną, hawajską kawę.

Okolica hotelu obfituje w niezwykle atrakcyjne pod wieloma względami miejsca, do których wycieczki można bez problemu zorganizować przy pomocy obsługi. Wśród atrakcji warto wymienić choćby plantację kawy, muzeum hawajskiej sztuki i rękodzieła, latarnia morska Kilauea, ogrody botaniczne, gejzery czy wodospady. Bez wątpienia spędzając urlop w tym hotelu nie można się nudzić!DLACZEGO POLECAMY

  • Różnorodne wyposażenie apartamentów obejmujące odtwarzacz Blu-ray i DVD z bazą czterystu filmów do dyspozycji Gości
  • Położenie w pobliżu atrakcji rozmaitego typu od miejsc przyrodniczych jak wodospady przez pole golfowe czy korty tenisowe aż po muzea i ogrody botaniczne
  • Bardzo stylowy, klasyczny wystrój wnętrz i urokliwie zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowa na terenie hotelu


Zwiń
Galeria

3* hotel w przyjemnej okolicy, pełnej egzotycznej roślinności. Bogate zaplecze wypoczynkowe z trzema basenami i centrum SPA.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować