Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Volcano House

Hawaje – Hawai’i

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Historia tego miejsca sięga aż do roku 1846. Po niedawnej restauracji obecny budynek, z lat 40. XX wieku, zyskał nowoczesny sznyt. Apartamenty zaprojektowano w wysmakowanym stylu. Hotel położony jest na wzgórzu pokrytym bujną roślinnością, z którego roztaczają się niesamowite krajobrazy. Z hotelowej restauracji można podziwiać widok na kalderę wulkanu Halema’uma’u. Ten prawdziwy skarb natury zapiera dech w piersiach.

Hotel zapewnia Gościom nieodpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz możliwość wypożyczenia rowerów. Znajduje się tu ponadto wyjątkowy butik pełen lokalnych produktów, rękodzieła, tradycyjnych sprzętów i przedmiotów hawajskich, dzieł sztuki miejscowych artystów oraz biżuterii.

W restauracji do przyrządzania wszystkich potraw wykorzystuje się głównie produkty pochodzące od lokalnych farmerów, producentów i hodowców. To gwarancja najwyższej jakości i świeżości.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w Parku Narodowym Wulkanów Hawai’i - niesamowite widoki
  • Świetny serwis hotelowej restauracji, lokalne produkty i dania
  • Sklep o różnorodnym asortymencie, obejmującym hawajskie pamiątki


Zwiń
Galeria

Wyjątkowo usytuowany hotel 2*, oferujący stylowo urządzone apartamenty. Świetna restauracja z widokiem na kalderę wulkanu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować