Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Palms Cliff House Inn

Hawaje – Hawai’i

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel w eleganckiej rezydencji, położony w ogrodzie tropikalnym, zaraz przy samej plaży. Każdy z apartamentów urządzono w unikatowym stylu, z kolonialno-hawajskimi akcentami. W pobliżu znajduje się ukryty wodospad, urokliwe miasteczko Honomu oraz park Hakalau. To idealny na relaks w bliskości z zachwycającą naturą.

Duże, stylowe apartamenty dysponują sypialnią, częścią dzienną i prywatną łazienką. Posiadają również werandę wychodzącą na ogród. Wśród bogatego, nowoczesnego wyposażenia znajdują się m.in. ekspres do kawy, lodówka, telefon, żelazko, telewizor, odtwarzacz CD i DVD, mata do ćwiczeń, duże dwuosobowe jacuzzi. W części salonowej apartamentu wkomponowano urokliwy kominek. Goście mogą bezpłatnie korzystać z hotelowej wypożyczalni filmów. Obsługa hotelu wypożycza Gościom sprzęt do grillowania.

Znakomite śniadania obejmują całe mnóstwo smakołyków różnego typu np. naleśniki mango, tosty francuskie, egzotyczne owoce i gęste, zdrowe soki.DLACZEGO POLECAMY

  • Apartamenty wyposażone np. w jacuzzi dla dwóch osób
  • Odosobnione, urokliwe położenie na dziewiczym wybrzeżu, w ogrodzie tropikalnym
  • W zatoce, przy której znajduje się hotel, często pojawiają się delfiny


Zwiń
Galeria

Hotel 4* mieszczący się w eleganckiej rezydencji, położony na dziewiczym wybrzeżu. Każdy z apartamentów urządzony inaczej, posiada swój unikatowy wystrój.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować