Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Chalet Kilauea

Hawaje – Hawai’i

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wyjątkowy hotel znajdujący się w Parku Narodowym Wulkany Hawai’i. Łączy w sobie zalety pobytu w otoczeniu przyrody oraz dobre warunki zakwaterowania. Hotel znajduje się w samym sercu hawajskiego lasu deszczowego. Dużą wagę przywiązuje się tu do dbania o środowisko. W okolicy hotelu warto odwiedzić Park Narodowy Wulkanów Hawai’i, lokalną wioskę, odbyć wycieczkę helikopterem nad wulkanami, wybrać się na pole golfowe, do centrum sztuki, do parku wodospadów czy parku ptaków.

Wystroje wnętrz są zróżnicowane tematycznie. Część pokojów urządzono w stylu tropikalnym czy rustykalnym, a pozostałe wyposażono w meble i ozdoby kolonialne. Od rana do wieczora w hotelu serwuje się bezpłatną kawę i herbatę. Można skorzystać z wanny z hydromasażem, lub wypocząć w ogrodzie tropikalnym, w pawilonie wypoczynkowym. Goście mają zapewniony darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie w samym sercu lasu tropikalnego, przy słynnym Parku Narodowym Wulkanów Hawai’i
  • Bungalowy z prywatnymi tarasami oraz kompletem mebli wypoczynkowych
  • Odosobnione zakątki, gwarantujące maksimum prywatności i komfortu


Zwiń
Galeria

Niezwykły hotel 2*, usytuowany w samym sercu hawajskiego lasu deszczowego, gdzie dużą wagę przywiązuje się do dbania o środowisko. Świetna baza wypadowa do Parku Narodowego Wulkanów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować