Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jacaranda Inn

Hawaje – Hawai’i

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niepowtarzalne, klimatyczne miejsce. Ranczo o długiej historii zostało odrestaurowane i przystosowane do potrzeb hotelowych Gości. Daje to możliwość spędzenia urlopu w niepowtarzalnej, romantycznej atmosferze dawnej hawajskiej plantacji. Goście mogą mieć pewność, że w czasie wypoczynku będą mieć zagwarantowaną ciszę, spokój, prywatność i komfort.

Każda z 9 sypialni cechuje się innym stylem wystroju wnętrza. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz eleganckie meble. Dostęp do bezprzewodowego Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych jest bezpłatny.

Nieopodal ciągną się interesujące ścieżki i szlaki trekkingowo-wspinaczkowe, umożliwiające aktywny wypoczynek. W hotelu można pograć w bilard, wypożyczyć rower czy odpocząć na tarasie. Rejon, w którym znajduje się hotel słynie z doskonałych restauracji specjalizujących się w lokalnej, regionalnej kuchni.DLACZEGO POLECAMY

  • Zabytkowy obiekt niegdysiejszej plantacji o wysmakowanym wystroju
  • Kameralny hotelik dysponujący zaledwie kilkoma pokojami, co gwarantuje pełnię ciszy i spokoju
  • Urokliwe otoczenie pokrytych zielenią gór oraz trasy trekkingowe


Zwiń
Galeria

Kameralny hotelik 2*, mieszczący się w ponad stu letniej zabudowie dawnej plantacji o niepowtarzalnej, romantycznej atmosferze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować