Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Atitlan

Gwatemala – Atitlan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Hotel Atitlan znajduje się 2 km od tętniącej życiem miejscowości Panajachel, nad brzegiem jeziora Atitlan. Obiekt położony jest na terenie dawnej plantacji kawy, co znajduje odzwierciedlenie w jego architekturze. Okalający go ogród botaniczny oraz wystrój wnętrz – drewniane meble oraz ceramika – są odzwierciedleniem eleganckiego hiszpańskiego stylu kolonialnego, tak charakterystycznego dla XVIII-wiecznych gwatemalskich plantacji. Do dyspozycji Gości hotel oddaje restaurację oraz bar z widokiem na jezioro i wulkany. W części wypoczynkowej obiektu znajduje się basen infinity, jacuzzi oraz leżaki. Wi-Fi jest bezpłatne na terenie całego hotelu.

Obiekt dysponuje 61 pokojami z prywatnymi balkonami i widokami na jezioro lub ogród. Wśród trzech kategorii pokojów znajdują się: pokój Standard (30 m2), Junior Suite (45 m2) i Master Suite (60 m2). Pokoje wyposażone są w sejfy, telewizory, suszarki, zaś w łazienkach znajdują się prysznice lub wanny, w zależności od kategorii pokoju. W niektórych pokojach znajdują się kominki.

Strona hotelu: www.hotelatitlan.comDlaczego polecamy

  • Kameralny charakter miejsca, umożliwiający wypoczynek w bezpośrednim otoczeniu natury
  • Spektakularne widoki na jezioro Atitlan i ogród botaniczny
  • Bliskość lokalnych restauracji i sklepów


Zwiń
Galeria

4* hotel nad brzegiem jeziora Atitlan, położony na terenie dawnej plantacji kawy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Na szlaku Majów w Gwatemali i Hondurasie

Od 15800 zł

Gwatemala, Honduras - Antigua, Peten, Livingston, Copan, Jezioro Atitlan

Gwatemala i Honduras zapraszają do wciąż żywego świata Majów. Ukryte w ostępach tropikalnej dżungli piramidy Tikal i Yaxha oraz wspaniałe stelle i inskrypcje w Copan cieszą dziś oko nie tylko pasjonatów archeologii. Nieokiełznana przyroda penetruje nadal zakamarki tych niezwykłych miast sprawiając, że spacerując po nich można się poczuć niczym Indiana Jones. Podczas podróży po Gwatemali i Hondurasie poznacie również ciekawą kulturę Garifuna w Livingstone, odwiedzicie plantację kawy pod Antigua, a nad jeziorem Atitlan będziecie mieć okazję, by poznać majańskie rytuały Indian Quiche.

Gwatemala – Belize – Meksyk

Od 24 500 zł

Belize, Gwatemala, Meksyk - Antigua, Jezioro Atitlan, Peten, San Pedro, Tulum

Ameryka Środkowa to prawdziwy skarbiec tajemniczych majańskich ruin, zapierające dech w piersiach wulkaniczne krajobrazy, tropikalna dżungla, idylliczne plaże i unikatowa na skalę światową rafa koralowa. Podczas podróży po Gwatemali, Belize i Meksyku dotrzecie do serca cywilizacji Majów – Tikal, przepłyniecie przez święte jezioro Atitlan, spojrzycie na świat z wysokości aktywnego wulkanu Pacaya i zanurkujecie w turkusowych wodach karaibskiego wybrzeża. Na końcu tej pełnej przygód wędrówki przez trzy kraje czeka Was fantastyczny relaks na białych piaskach plaż Tulum!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować