Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Tagbo Falls Lodge

Ghana – Wyżyny Regionu Wolty

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tagbo Falls Lodge to drewniany domek położony we wschodniej Ghanie, w spokojnej dolinie najwyższej góry kraju – Afadjato i w pobliżu wodospadów Tagbo. Miejsce jest wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania regionu i odkrywania jego bogactwa. Dzięki dźwiękom natury można całkowicie zrelaksować się, leżąc w hamaku lub odpoczywając na tarasie. Każdy z pięciu pokoi posiada łóżko z moskitierą oraz prysznic z gorącą wodą, a posiłki w lodge’u przygotowywane są z lokalnych i organicznych produktów. To niepozorne miejsce, położone tak naprawdę pośrodku lasu, to fantastyczny raj dla miłośników natury!Dlaczego polecamy

  • Spokojna, zielona okolica i położenie przy szlakach górskich oraz wodospadach
  • Tradycyjne dania z lokalnych składników
  • Relaks wśród dźwięków nieskażonej natury


Zwiń
Galeria

Drewniany domek położony we wschodniej Ghanie na granicy z Togo, ukryty wśród gęstej roślinności, w pobliżu wodospadów oraz szlaków górskich.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ghana – region Wolty

Od 11000 zł

Ghana - Akra, Wyżyny Regionu Wolty, Rzeka Wolta, Laguna rzeki Wolta

Region Wolty to magiczny zakątek Afryki, który przyciąga fascynującą naturą i bogatą kulturą. Wędrując po nim, zobaczycie piękne jeziora, góry i wodospady, odkryjecie zatrzymane w czasie wioski, poczujecie siłę i majestat tej pięknej przestrzeni. Na wyżynach odwiedzicie tropikalne pola uprawne i plantacje kawy, wykąpiecie się w orzeźwiających wodospadach i wybierzecie się na górski trekking, nad brzegami rzeki Wolty włączycie się w niespieszny rytm życia nieznających jeszcze rzesz turystów wiosek, zaś nad laguną będziecie mieć możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków i odkrywania pustych, piaszczystych plaż..

Ghana – złote wybrzeże

Od 11900 zł

Ghana - Akra, Region Wolta, Cape Coast i Elmina

Podróż do Ghany to wspaniała okazja, by poznać Afrykę daleką od stereotypowych wyobrażeń! Wyruszcie z nami na wyprawę po tym fascynującym kraju i odkryjcie sekrety potężnego imperium Aszanti, gdzie czekają na Was forty i zamki, unikatowa kultura i etnografia, a przede wszystkim – bliski kontakt z miejscową ludnością i jej stylem życia. Zanocujcie w lokalnych wioskach, wyruszcie na górskie szlaki, przemierzcie malowniczy region rzeki Wolta z jego spektakularnymi wodospadami i dziką, pierwotną dżunglą, by na koniec wypocząć przy wtórze szumiących fal oceanu, wpatrując się w urzekające wschody i zachody słońca!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować