Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Meet Me There

Ghana – Laguna Wolty

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Eco lodge Meet Me There znajduje się między wioskami Dzita i Dzita-Abledomi, na pięknym wybrzeżu laguny tworzonej przez rzekę Wolta. Miejsce to zapewnia swym Gościom pobyt w spokojnym, relaksującym i przyjaznym dla środowiska otoczeniu, w którym mogą zasypiać przy dźwiękach fal i budzić się przy piosenkach rybaków. Logde działa w formule non-profit, wspierającej organizację charytatywną zajmującą się poprawą warunków sanitarnych, edukacji i opieki zdrowotnej lokalnej ludności. Do dyspozycji Gości pozostaje bar i restauracja serwująca afrykańskie dania kuchni fusion oraz spa z ofertą masaży. Ponadto skorzystać można z rozmaitych aktywności – przejażdżek łodzią po rzece, kąpieli, kajakowania, wizyty na targu czy zwiedzania pobliskiego fortu w Keta.

Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach typu Sunrise, Sunset, Honeymoon i Chief Suite, Queen Plus, Double Plus i Twin Double, z których część posiada prywatne tarasy z zejściem do laguny. W większości pokoi toalety są biodegenerowalne; nie ma też klimatyzacji, a jedynie wentylatory. Przytulne, jasne wnętrza urządzono z wykorzystaniem naturalnych materiałów i ozdobiono wytworami lokalnego rzemiosła.

Strona hotelu: www.ghanameetmethere.comDlaczego polecamy

  • Piękne położenie nad laguną, z dostępem do plaży
  • Do dyspozycji Gości bardzo dobra restauracja i spa
  • Kameralny charakter eco logde'a wspierającego lokalne inicjatywy


Minusy

  • Brak klimatyzacji
  • Tylko w kilku pokojach znajdują się toalety ze spłuczką
Zwiń
Galeria

Klimatyczny eco lodge nad samą laguną, z dobrą restauracją, spa i szeroką ofertą aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ghana – region Wolty

Od 11000 zł

Ghana - Akra, Wyżyny Regionu Wolty, Rzeka Wolta, Laguna rzeki Wolta

Region Wolty to magiczny zakątek Afryki, który przyciąga fascynującą naturą i bogatą kulturą. Wędrując po nim, zobaczycie piękne jeziora, góry i wodospady, odkryjecie zatrzymane w czasie wioski, poczujecie siłę i majestat tej pięknej przestrzeni. Na wyżynach odwiedzicie tropikalne pola uprawne i plantacje kawy, wykąpiecie się w orzeźwiających wodospadach i wybierzecie się na górski trekking, nad brzegami rzeki Wolty włączycie się w niespieszny rytm życia nieznających jeszcze rzesz turystów wiosek, zaś nad laguną będziecie mieć możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków i odkrywania pustych, piaszczystych plaż..

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować