Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ko-Sa Beach Resort

Ghana – Cape Coast i Elmina

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dwugwiazdkowy Ko-Sa Beach resort to ośrodek wypoczynkowy zbudowany tuż przy plaży, otoczony tropikalną roślinnością. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości dwóch wspaniałych i historycznych miast Ghany – Cape Coast i Elmina, a także Parku Narodowego Kakum. Odległość od najbliższego lotniska to około 60 km. Działalność hotelu skupia się ekologii i ochronie środowiska. Wyjątkową atmosferę eco podkreślają zakwaterowania w pięknych kolorowych domkach zlokalizowanych pomiędzy palmami kokosowymi. Na terenie obiektu znajduje się wspaniała restauracja na świeżym powietrzu. Jest to najlepsze miejsce, by skosztować pysznych lokalnych potraw. Poza restauracją, na plaży znajduje się także hotelowy bar Kooki, w którym przez cały dzień można skosztować świeżo wyciskanych soków i tropikalnych koktajli. Na terenie obiektu można także skorzystać z wielu aktywności na przykład masaży oferowanych przez centrum odnowy biologicznej, jazdy konnej lub wziąć udział w lekcjach tworzenia biżuterii. 

Ośrodek oferuje zakwaterowanie w bardzo prosto urządzonych, dwu- i trzyosobowych domkach (12-21 m²) z widokiem na ogród.

Strona hotelu: www.ko-sa.comDlaczego polecamy

  • Urokliwa lokalizacja przy samej plaży
  • Obiekt otoczony bujną zielenią
  • Ekologiczny styl


Minusy

  • Pokoje wyposażone są skromnie
Zwiń
Galeria

2* ekologiczny Ko-Sa Beach Resort zlokalizowany tuż przy tropikalnej plaży.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ghana – złote wybrzeże

Od 11900 zł

Ghana - Akra, Region Wolta, Cape Coast i Elmina

Podróż do Ghany to wspaniała okazja, by poznać Afrykę daleką od stereotypowych wyobrażeń! Wyruszcie z nami na wyprawę po tym fascynującym kraju i odkryjcie sekrety potężnego imperium Aszanti, gdzie czekają na Was forty i zamki, unikatowa kultura i etnografia, a przede wszystkim – bliski kontakt z miejscową ludnością i jej stylem życia. Zanocujcie w lokalnych wioskach, wyruszcie na górskie szlaki, przemierzcie malowniczy region rzeki Wolta z jego spektakularnymi wodospadami i dziką, pierwotną dżunglą, by na koniec wypocząć przy wtórze szumiących fal oceanu, wpatrując się w urzekające wschody i zachody słońca!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować