Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Somewhere Nice

Ghana – Akra

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Somewhere Nice to dwugwiazdowy hostel położony w centrum Akry, zaledwie 5 kilometrów od międzynarodowego lotniska i około 8 kilometrów od plaż. Najważniejsze obiekty i zabytki Akry znajdują się w promieniu jedynie 5 kilometrów od hostelu. Na terenie obiektu znajduje się otwarty basen i ogród, a także bar przy basenie. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu. Hostel zapewnia niezapomnianą, autentyczną atmosferę i stwarza przestrzeń do poznania innych podróżników i ich historii. Dodatkowo obiekt wysoko na liście priorytetów stawia dbanie o środowisko i wspieranie lokalnego przemysłu, stąd korzysta z lokalnych produktów, nie obce mu recykling i upcykling, co można zauważyć w niezwykłym i oryginalnym wystroju pokoi.

Hostel ma 43 pokoje z łazienkami. Każdy z nich ma balkon (niektóre z widokiem na basen), klimatyzację i bezpłatny dostęp do Internetu. Do dyspozycji Gości pozostaje także wspólna kuchnia i strefa rozrywki z ogólnodostępnymi grami planszowymi.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w centrum miasta
  • Autentyczny, oryginalny klimat


Zwiń
Galeria

2* kameralny hostel w centrum Akry, z basenem, barem oraz smacznymi śniadaniami w formie bufetu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ghana – region Wolty

Od 11000 zł

Ghana - Akra, Wyżyny Regionu Wolty, Rzeka Wolta, Laguna rzeki Wolta

Region Wolty to magiczny zakątek Afryki, który przyciąga fascynującą naturą i bogatą kulturą. Wędrując po nim, zobaczycie piękne jeziora, góry i wodospady, odkryjecie zatrzymane w czasie wioski, poczujecie siłę i majestat tej pięknej przestrzeni. Na wyżynach odwiedzicie tropikalne pola uprawne i plantacje kawy, wykąpiecie się w orzeźwiających wodospadach i wybierzecie się na górski trekking, nad brzegami rzeki Wolty włączycie się w niespieszny rytm życia nieznających jeszcze rzesz turystów wiosek, zaś nad laguną będziecie mieć możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach widoków i odkrywania pustych, piaszczystych plaż..

Ghana – złote wybrzeże

Od 11900 zł

Ghana - Akra, Region Wolta, Cape Coast i Elmina

Podróż do Ghany to wspaniała okazja, by poznać Afrykę daleką od stereotypowych wyobrażeń! Wyruszcie z nami na wyprawę po tym fascynującym kraju i odkryjcie sekrety potężnego imperium Aszanti, gdzie czekają na Was forty i zamki, unikatowa kultura i etnografia, a przede wszystkim – bliski kontakt z miejscową ludnością i jej stylem życia. Zanocujcie w lokalnych wioskach, wyruszcie na górskie szlaki, przemierzcie malowniczy region rzeki Wolta z jego spektakularnymi wodospadami i dziką, pierwotną dżunglą, by na koniec wypocząć przy wtórze szumiących fal oceanu, wpatrując się w urzekające wschody i zachody słońca!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować