Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Wilderness Nangu

Finlandia – Laponia

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Wilderness Nangu położony jest tuż przy jeziorze Inari, dwadzieścia minut jazdy od miasteczka Ivalo. Zimą z jego okien rozciąga się widok na zorzę polarną, latem Goście mają szansę doświadczyć zjawiska białych nocy. Hotel oferuje aktywności zimowe kojarzone z Laponią, takie jak łowienie ryb na zamarzniętym jeziorze, jazda na nartach, wycieczka saniami prowadzonymi przez psy rasy husky czy oglądanie zorzy polarnej. Na terenie obiektu znajduje się restauracja nawiązująca do tradycji regionu zarówno wystrojem, jaki pozycjami w menu.

Hotel  dysponuje pokojami i domkami kabinowymi, podzielonymi wedle standardu i wielkości. W każdym drewnianym pomieszczeniu znajdują się duże jasne okna i tradycyjne, etniczne ozdoby ścienne. Pokoje, w zależności od wybranego standardu, wyposażone są w prywatne tarasy lub balkony i kominki opalane drewnem, a w prywatnych łazienkach można wypocząć w kameralnej saunie lub w wannie z jacuzzi. Obsługa hotelowa proponuje Gościom także nocleg bliżej przyrody, tuż nad jeziorem, na luksusowym campingu, z którego roztacza się widok na nocne niebo polarne.

Oficjalna strona hotelu: www.nellim.fi/nangu



Dlaczego polecamy

  • Zakwaterowanie w sercu śnieżnej Laponii
  • Duży wybór dodatkowych zimowych atrakcji
  • Wystrój hotelu nawiązujący do tradycji tutejszego regionu


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel pozwala cieszyć się fińską gościnnością w sercu dzikiej Laponii, oferując liczne atrakcje oraz wspaniałe widoki.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Finlandia – w poszukiwaniu zorzy polarnej

Od 11400 zł

Finlandia - Helsinki, Laponia

Choć zimą chętniej uciekamy w cieplejsze rejony świata, to tym razem, na przekór wszystkiemu, proponujemy wyprawę na daleką północ Europy. Podróż do Laponii to niebanalna propozycja na zimowe wakacje. Bezkresne połacie śniegu, zamarznięte jeziora, wielkie przestrzenie rozświetlane nocą przez zjawiskową zorzę polarną… Do tego cała paleta możliwości i ekscytujących wycieczek – psie zaprzęgi, skutery śnieżne i wędrówki na rakietach śnieżnych. Kto by pomyślał, że wakacje w Finlandii mogą być tak emocjonujące?

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować